Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 20 września. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
08/07/2013 - 13:48

Krynica- Zdrój: bezpłatnie wyszkolą barmanów

Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Krynicy- Zdroju rozpoczął nabór na kurs dla barmanów. Początek zajęć, które potrwają przez 140 godzini, już w sierpniu.
Kurs jest bezpłatny, ale OSZ dysponuje ograniczoną liczbą miejsc, dlatego warto się pośpieszyć z zapisami. Ze szkolenia mogą skorzystać bezrobotni w wieku 18- 25 lat. - Chodzi o osoby nieuczące się i niepracujące. Możemy im zaoferować 9 miejsc na bezpłatnym kursie dla barmanów z obsługą kasy fiskalnej – mówi Aleksandra Dudek, specjalistka d.s. szkoleń w OSZ Krynica- Zdrój.
Zajęcia będą prowadzone od początku sierpnia, przez 140 godzin. Codziennie kursanci spędzą czas między g.8 a 15. na zdobywaniu nowych umiejętności zawodowych.
- Nasza miejscowość, która w znacznej mierze żyje przecież z turystyki obfituje w różnego rodzaju lokale gastronomiczne, więc takie umiejętności na pewno będzie można wykorzystać, czy to w sezonie, czy też w lokalach działających przez cały rok - zachęcają organizatorzy.
Obecnie trwa przetarg, w którym wybrana zostanie specjalistyczna firma szkoleniowa. Uczestnicy na kurs mogą zapisywać się już teraz. Więcej informacji można uzyskać w siedzibie Ośrodka, czyli przy ul. Źródlanej 59 w Krynicy Zdroju i pod numerem telefonu: (18)5349256 i (18)5349273.

(b)
Fot: arch
 


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe

PARTNERZY AKCJI