Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 2 kwietnia. Imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława
02/03/2020 - 10:45

Krynicka Pijalnia Główna, wyjątkowe miejsce różnorodnych wydarzeń

Partnerem organizacyjnym 2. Sądeckich Targów Książki było Uzdrowisko Krynica Żegiestów S.A. Pijalnia Główna w Krynicy Zdroju, w której w tym roku odbywały się 2. Sądeckie Targi Książki, jak również wielka gala konkursu dosłownie pękała w szwach.

Podczas targów zaprezentowało się ponad czterdziestu wystawców, biblioteki i stowarzyszenia.

Krynicka pijalnia jest, można powiedzieć obiektem kultowym, który niedawno przeszedł gruntowną modernizację. Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w uzdrowisku. Miejscem, gdzie przez cały rok odbywają się różnorodne imprezy kulturalne, konferencje, spotkania biznesowe i eventy.

Czytaj także: 2. Sądeckie Targi Książki i wymarzona strefa dziecka. Raj dla najmłodszych

Pijalnia w Krynicy Zdroju jest rozpoznawalnym centrum wydarzeń kulturalnych, miejscem, które przyciąga widzów i słuchaczy z całego regionu. 

W tym roku Uzdrowisko Krynica Żegiestów S.A. – gospodarz pijalni było partnerem organizacyjnym tegorocznych 2.Sadeckich Targów Książki i wielkiej gali Konkursu Literackiego o Nagrodę im. ks. prof. Bolesława Kumora. Organizatorzy tych imprez Fundacja Sądecka i Społeczno - Kulturalne Towarzystwo Sądeczanin podczas tych dwóch wielkich przedsięwzięć otrzymało duże, organizacyjne wsparcie.

O tym, czym żyje przez okrągły rok Pijalnia Główna w Krynicy Zdroju rozmawiamy z Martą Adamczyk, wiceprzewodniczącą Rady Powiatu Nowosądeckiego, menadżerem i dyrektorem ds. marketingu spółki Uzdrowisko Krynica Żegiestów S.A.

Całą rozmowa z Martą Adamczyk w materiale filmowym.

[email protected], fot. IM.Dziękujemy za przesłanie błędu