Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 5 lipca. Imieniny: Antoniego, Bartłomieja, Karoliny
05/04/2019 - 21:35

Wielkimi krokami zbliża się VII Zjazd Sądeczan. Przygotowania już ruszyły

W starosądeckim urzędzie miasta odbyło się spotkanie na szczycie. Wzięli w nim udział włodarze gmin oraz przedstawiciele służb mundurowych, duchowieństwa i Fundacji Sądeckiej. Wszystko za sprawą Zjazdu Sądeczan, który w tym roku odbędzie się w innym terminie...

Wielkimi krokami zbliża się VII Zjazd Sądeczan, który w tym roku odbędzie się w niedzielę 19 maja. Choć do tego uroczystego wydarzenia pozostało jeszcze półtora miesiąca, przygotowania trwają od dawna. Dzisiaj w starosądeckim urzędzie miasta odbyło się kolejne spotkanie organizacyjne. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło przedstawicieli duchowieństwa, służb mundurowych oraz Fundacji Sądeckiej. Bardzo licznie dopisali również włodarze gmin, które włączają się w organizację tej wielkiej imprezy.

- Coroczny Zjazd Sądeczan, który jest wielkim świętem dla Sądecczyzny, dla naszej kultury i naszego folkloru, to jednocześnie bardzo wielkie wyzwanie logistyczne – wyjaśnia Jacek Lelek, burmistrz Starego Sącza.

 - Podczas Zjazdu Sądeczan odbywa się szereg imprez, w których uczestniczy wiele osób, dlatego to wydarzenie wymaga odpowiedniego przygotowania i zaangażowania bardzo wielu służb, a także grup i wolontariuszy. To nie jest impreza komercyjna, która jest zlecana wewnętrznemu podmiotowi, aby ją zorganizował. To jest wspólne przedsięwzięcie samorządów, organizacji pozarządowych pod wodzą Fundacji Sądeckiej – dodaje burmistrz Jacek Lelek.

RG [email protected] Film DS

Wielkimi krokami zbliża się VII Zjazd Sądeczan. Przygotowania już ruszyły
W starosądeckim urzędzie miasta, odbyło się uroczyste spotkanie, w którym wzięli udział włodarze gmin oraz przedstawiciele służb mundurowych, duchowieństwa i Fundacji Sądeckiej. W jakiej sprawie obradowały te wszystkie osoby?


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)