Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lipca. Imieniny: Dominiki, Jaropełka, Łucji
02/11/2018 - 15:45

Ludomir Handzel - kandydat mieszkańców Nowego Sącza na prezydenta

Od pierwszych dni kampanii wyborczej Ludomir Handzel dziękował swojej rodzinie za ogromne wsparcie na jakie może liczyć z ich strony. Podkreślał, że jest to dla niego ogromny komfort gdy czuje u swojego boku wsparcie rodziny, w tym swojego taty.

Ludomir Handzel to Sądeczanin z krwi i kości. Dzieciństwo spędził na jednym z blokowisk w Nowym Sączu, uczęszczał do Szkoły Podstawowej nr 18, a potem do I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Długosza w Nowym Sączu.

Ludomir Handzel od lat udziela się pomagając w rozwiązywaniu problemów pracowników oraz Mieszkańców Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Od początku swojej kadencji w Radzie Nadzorczej przeznacza całą swoją dietę na działalność społeczną z dużym naciskiem na wsparcie dzieci oraz osób potrzebujących z terenów zarządzanych przez spółdzielnię.

Nie można się zatem dziwić, że Związki Zawodowe NSZZ Solidarność Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej a następnie Zarząd GSM poparły jednogłośnie kandydaturę Ludomira Handzla na prezydenta Nowego Sącza.

Trudno nie zauważyć także wsparcia środowisk związanych z Sandecją. Od lat Ludomir Handzel wspiera finansowo drużynę Sandecji. Ponadto, swoim realnym programem przekonał do siebie wielu kibiców Sandecji, z resztą cześć z nich wsparła go kandydując z listy Koalicji Nowosądeckiej do Rady Miasta.

W ostatnich tygodniach w internecie pojawiła się cała masa filmików i zdjęć mieszkańców Nowego Sącza, którzy masowo wyrażają swoje poparcie dla Ludomira Handzla. Po komentarzach można stwierdzić, że to masowe poparcie zrobiło ogromne wrażenie na zwolennikach innych sztabów. Poniżej składanka małej części filmików z poparciem dla Ludomira Handzla.

Pamiętajmy także, że Ludomir Handzel prowadzi strategię współpracy z włodarzami ościennych gmin. Trudno się zatem dziwić, że Handzel może liczyć na wsparcie także sąsiednich gmin. Wspólna realizacja wielu projektów może wyjść tylko na dobre dla mieszkańców Nowego Sącza oraz sąsiednich gmin.

W ostatnim czasie pojawiło się poparcie ze środowisk związanych z prawicą. Poparcie dla Ludomira Handzla wyraziła Małgorzata Belska. Wystąpiła z nim na wspólnej debacie z internautami informując dlaczego postawiła na Ludomira Handzla.

Miniony tydzień to kolejne sygnały sympatii. W ostatnich dniach pojawiło się także mocne poparcie Sądeckiego Towarzystwa Patriotycznego, które postanowiło jednoznacznie poprzeć Ludomira Handzla.

Reasumując - Ludomir Handzel może liczyć na ogromne poparcie Sądeczan. Czekamy na potwierdzenie tego przy urnach 4 listopada. Pełna mobilizacja!

Prosimy również o Twój głos - 4 listopada postaw na Ludomira Handzla. Postaw na prezydenta Nowego Sącza, który zapewni rozwój Miasta !

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)