Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 sierpnia. Imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy
01/11/2019 - 11:25

Nocny dramat w Kamienicy. Auto uderzyło w most, silnik wyleciał w powietrze

To naprawdę cud, że nikt nie zginął. Samochód uderzył w barierę mostu. Siła uderzenia była tak duża, że z auta wyleciał silnik. Osoby, które podróżowały tym pojazdem miały sporo szczęścia, niewiele brakowało, a samochód wpadłby do rzeki.

Dramat rozegrał się minionej nocy około godziny 21 na drodze powiatowej w Kamienicy. Samochód marki Audi wypadł z drogi i uderzył w barierę mostu. Siła uderzenia musiała być bardzo duża, bo silnik wyleciał w powietrze i zatrzymał się dopiero po drugiej stronie jezdni. Z kolei rozpędzone auto przejechało jeszcze kilkadziesiąt metrów i zatrzymało się dopiero na chodniku. Niewiele brakowało, a pojazd wpadłby do rzeki.

Zobacz też Samochód uszkodzony, kierowca w szpitalu. Co się wydarzyło w Podolu Górowej?

Osoby, które podróżowały tym samochodem miały sporo szczęścia. Nic poważnego im się nie stało. Nie chciały korzystać z pomocy medycznej. Przez kilkadziesiąt minut droga powiatowa była całkowicie zablokowana przez służby. Policjanci ustalali przyczyny tego zdarzenia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ

RG [email protected], Fot. OSP Kamienica

Nocny dramat w Kamienicy. Auto uderzyło w most, silnik wyleciał w powietrze
To naprawdę cud, że nikt nie zginął. Samochód uderzył w barierę mostu. Siła uderzenia była tak duża, że z auta wyleciał silnik. Osoby, które podróżowały tym pojazdem miały sporo szczęścia, niewiele brakło, a samochód wpadłby do rzeki. (Fot. OSP Kamienica)


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)