Pyszności, pyszności i jeszcze raz pyszności. „Nasze kulinarne dziedzictwo”
Podczas „Agropromocji” w Nawojowej odbył się XVI regionalny finał ogólnopolskiego konkursu „Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów”.
Konkurs organizowany jest przez Polską Izbę Produktu Regionalnego i Lokalnego w Warszawie, przy współudziale Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Karniowicach.
Biorą w nim udział producenci i wytwórcy produktów tradycyjnych i regionalnych z całej Małopolski. Sam konkurs przebiega w dwu osobnych blokach. W jednym bloku oceniane są produkty, w drugim - gastronomicznym - potrawy.
Komisja konkursowa obradowała w składzie: Izabella Byszewska, przewodnicząca Kapituły Krajowej, prezes Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego oraz członkowie: Jan Zwoliński, członek jury, wiceprezes Zarządu Polskiej Izby Produktu Regionalnego i Lokalnego, Benedykt Kafel i Zofia Skwarło – oboje z Małopolskiego Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu.
Jury próbowało przepysznych produktów i potraw. Po długich obradach wyłoniło zwycięzców.
A oto wyniki konkursu:
I. W KATEGORII PRODUKTÓW REGIONALNYCH POCHODZENIA ZWIERZĘCEGO:
I nagroda: (podkategoria produkty i przetwory mięsne)
1. Dariusz Kmak, Zakład Masarski z Kamionki Wielkiej – za KASZANKĘ WIEJSKĄ
2. Janusz Zalarski, Przetwórstwo Mięsne „PŁATEK”, Nowa Wieś Szlachecka - za KIEŁBASĘ WIEPRZOWO-CIELĘCĄ
Wyróżnienie: (podkategoria produkty i przetwory mięsne)
1) Szczepan Gawor, Wytwórnia Wędlin Podstolice - za baleron gotowany
I nagroda: (podkategoria produkty mleczne)
1. OSM Nowy Sącz za BRYNDZĘ SĄDECKĄ
Wyróżnienie: (podkategoria produkty mleczne)
1. Zofia Szarawara, Ośrodek Szkolniowo Wypoczynkowy „U Zosi” w Zdyni – za HOMIŁKI
2. Janina i Zbigniew Kochniarczyk, Łętowe – za SER DOJRZEWAJĄCY Z DODATKAMI
I nagroda: (podkategoria miody)
1. Jacek Nowak, Pasieka „Barć” w Kamiannej za MIÓD LEŚNY
II. W KATEGORII PRODUKTÓW I PRZETWORÓW POCHODZENIA ROŚLINNEGO:
I nagroda: (podkategoria przetwory owocowe)
1. Monika Staszyńska, Bystra – za DŻEM MIRABELKOWY
I nagroda: (podkategoria produkty zbożowe)
1. Marek Piwowar z Męciny za CHLEB ŻYTNI Z ZIEMNIAKAMI
Wyróżnienie: (podkategoria produkty zbożowe)
1. Bożena Apola, „Nadękówką” Sękowa – za CHLEB PSZENNO-ŻYTNI PIECZONY NA ŁOPACIE
I nagroda: (podkategoria produkty cukiernicze)
1. Aneta Koszyk, Gospodarstwo Pasieczne Sądecki Bartnik w Stróżach - za PIERNICZKI MIODOWE
2. PPHU Magdalena Kokoczka, Piekarnia „Pyszotka” z Lipinek za KOŁACZ MARYJNY Z LIPINEK
3. Polskie Piekarnie, Iwona Rudek, Libusza – za PIERNIK KASZTELAN BIECKI,
Wyróżnienie: (podkategoria wyroby cukiernicze)
1. Jolanta Kramarczyk, Gospodarstwo WIMIKA, Kowalowa – za CIASTKA Z MASZYNKI
Wyróżnienie: (podkategoria przetwory warzywne)
1. Agnieszka Malinowska Agro-Wit, Jelcza – za KISZONĄ KALAREPĘ
III. W KATEGORII NAPOJE REGIONALNE:
I nagroda: (podkategoria napoje alkoholowe)
1. Zbigniew Krzyżak PPU Eleonora Krzyżak Winnica Chodorowa – za CYDR Z CHODOROWEJ
Wyróżnienie: (podkategoria napoje alkoholowe)
1. Anna Janus, Ptaszkowa - za NALEWKĘ Z TAREK
2. Ewa Tomasik, Klęczany – za WINO MALINOWE PÓLSŁODKIE
IV. INNE PRODUKTY REGIONALNE:
I nagroda:
1. Janina Zachwieja, Szczawnica – za MOSKOLA PO GAZDOWSKU
Wyróżnienie:
1. Janina Molek, Tropie - za PIEROGI Z FASOLĄ
Ponadto Komisja Konkursowa nominowała do nagrody „Perła2016” następujące produkty:
1. SALCESON WIEJSKI – Dariusz Kmak, Zakład Masarski Kamionka Wielka
2. KIEŁBASĘ PIASZCZAŃSKĄ Z KIJA – Szczepan Gawor, Produkcja Wędlin Jakość i Tradycja ,,Podstolice
3. SER GALUŚ - Wojciech Gal, SER-GAL , Mochnaczka Wyżna
4. STAROPOLSKI FARSZ KAPUŚCIANO-GRZYBOWY Z KAPUSTY CHARSZNICKIEJ - AGRO-WIT Agnieszka Malinowska, Jelcza
(Zwycięzcy odbierać będą nagrodę podczas Wielkiego Finału w Poznaniu, we wrześniu br. podczas Międzynarodowych Targów POLAGRA 2016).
RÓWNOCZEŚNIE W CZĘŚCI „GASTRONOMICZNEJ”
Komisja w składzie: Grażyna Kurpińska – Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego, Teresa Sendecka, kierownik Szkolenia Praktycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im W Witosa w Nawojowej i Piotr Serafin, dyrektor AgencjiRynku Rolnego OT w Krakowie
Po ocenie i degustacji zaprezentowanych potraw postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:
I miejsce - Zajazd „Pstrąg U Eda” w Łosiu
Równorzędnie:
II miejsce - Janina Zborowska, Gospodarstwo „U Janci” w Witowie
II miejsce – KGW W Kościelisku
III miejsce – Stadnina Koni Huculskich „Gładyszów” w Regietowie
oraz wyróżnienia:
- Restauracja PIWNICA NA STARÓWCE w Gorlicach
- Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy „U ZOSI” w Zdyni
Nominację do „PERŁY 2015” otrzymała:
1. Ekipa „Zajazd u Eda” z Łosia za PSTRĄGA W BOROWIKACH i wykorzystanie pstrąga z własnej hodowli w menu własnej restauracji
2. KGW Kościelisko za POLEWKĘ LEŚNEGO
Wszyscy nagrodzeni otrzymali dyplomy i nagrody, których fundatorami byli Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach, Agencja Rynku Rolnego Odział Terenowy w Krakowie, Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Rzeszowie.
Opr. (MACH), Fot. (MACH).