Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 16 sierpnia. Imieniny: Joachima, Nory, Stefana

Na zrealizowanie potężnego planu inwestycyjnego sądeckiego szpitala rozpisanego na kilka lat brakuje obecnie bagatela 14 mln złotych. Dzisiaj potwierdził to oficjalnie Leszek Zegzda, członek Zarządu Województwa Małopolskiego i zapewnił, że nad problem znalezienia w budżecie województwa małopolskiego niebagatelnej kwoty pochylą się radni już najprawdopodobniej na najbliższej sesji sejmiku województwa małopolskiego.
16/08/2018
Po dawnym kinie Jaworzyna w Krynicy-Zdroju nie pozostanie ślad. Właśnie wjechały na jego teren buldożery. Urząd Miasta w ofercie przetargowej zastrzegł sobie konieczność wybudowania tutaj miejsc parkingowych.
16/08/2018
Początkowo - ramię w ramię z Platformą Obywatelską w wyborczy bój miał ruszyć Sojusz Lewicy Demokratycznej – w lutym niemal cała sądecka opozycja, wśród której zabrakło jedynie Koalicji Nowosądeckiej i wspomnianego PSL podpisała nawet porozumienie pod hasłem Sądecka Deklaracja Wyborcza.  Ale po tym jak okazało się, że partie nie osiągnęły konsensusu w sprawie kandydata na szefa sądeckiego magistratu SLD wystawiło swojego kandydata – byłego wiceministra w rządzie Leszka Millera Rafała Skąpskiego. W konsekwen
Dziś, na dwa dni po ogłoszeniu terminu wyborów samorządowych 2018 Polskie Stronnictwo Ludowe oficjalnie udzieliło poparcia Leszkowi Zegzdzie jako kandydatowi na prezydenta Nowego Sącza. Władysław Kosiniak Kamysz, prezes PSL ludowców dopisał ugrupowanie do listy sygnatariuszy Koalicji Obywatelskiej.
16/08/2018
table-regionalne