Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 19 lutego. Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława
przewiń w dół
Sądeczanin - Kontakt z Redakcją

Masz dla nas temat? Zadzwoń lub napisz!

Redakcję portalu sadeczanin.info i miesięcznika "Sądeczanin" znajdziesz pod adresem:
Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz

Redaktor naczelny

Tomasz Kowalski

tel. (18) 475 16 43
tomasz.kowalski@sadeczanin.info

Dział aktualności

Henryk Szewczyk

tel. (18) 475 16 46
henrykszew@poczta.onet.pl
Ewa Stachura

tel. (18) 475 16 38
e.stachura@sadeczanin.info
Janusz Bobrek

tel. (18) 475 16 37
j.bobrek@sadeczanin.info

Sądeczanin TV

Krzysztof Stachura

tel. (18) 475 16 41
k.stachura@sadeczanin.info

Gospodarka

Agnieszka Michalik

tel. (18) 475 16 35
a.michalik@sadeczanin.info

Informacje kryminalne

Iga Michalec

tel. (18) 475 16 36
i.michalec@sadeczanin.info

Kościół i religia

Kinga Bednarczyk - Zborowska

tel. (18) 475 16 40
k.bednarczyk@sadeczanin.info