Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 23 października. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
przewiń w dół

Łabowa
25 października  lekarze w całej Małopolsce strajkują!
W najbliższą środę 25 października małopolscy lekarze będą strajkować. Ich związkowcy zapowiadają, że medycy nie będą przyjmować pacjentów w przychodniach, w poradniach a nawet w szpitalach. Obsługiwać będą jedynie ostre dyżury. Reszta nie przyjdzie do pracy.
22/10/2017
Od jutra, czyli od 23 października nie będzie prądu w…
Przegląd i konserwacja sieci energetycznej w naszym regionie idzie pełną parą. Mamy nadzieję, że już niedługo Tauron zawiesi prace, bo za oknem coraz ciemniej a i pompy w piecach zaczynamy eksploatować coraz intensywniej. Prądu tym razem nie będzie w miejscowości ach w gminach Łabowa, Gródek nad Dunajcem, Piwniczna-Zdrój, w mieście i gminie Grybów i w Nowym Sączu.
22/10/2017
Szczepienia: czy polskie dzieci są bezpieczne? Próba odpowiedzi na to właśnie pytanie doprowadziła do powstania Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „STOP NOP”. To ono reprezentuje poszkodowanych pacjentów w dyskusji nad tak ważnym społecznie tematem dotyczącym zdrowia wszystkich Polaków i ma pomysły na rozwiązanie wielu problemów oraz argumenty przemawiające za palącą potrzebą zmian.
22/10/2017
table-regionalne