Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 20 stycznia. Imieniny: Fabioli, Miły, Sebastiana
przewiń w dół

Starostwo nowosądeckie
Kto wybiera się na zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w stolicy Tatr i obawia się samochodowych korków na „zakopiance”, może pojechać pociągiem. Koleje Małopolskie uruchomiły połączenia przyspieszone na trasach: Kraków Główny – Zakopane – Kraków Główny oraz Nowy Targ.
19/01/2017
Stał się cud? Można założyć firmę przez telefon. Ministerstwo Rozwoju uruchomiło specjalną infolinię. Po drugiej stronie słuchawki pracownik wypełnia za przedsiębiorcę formularze wprowadza do ewidencji o działalności gospodarczej. To nie koniec ułatwień dla małych i średnich firm. Wkrótce będą mogły skorzystać z nowej ulgi inwestycyjnej, która dla małych firm ma być tym samym, czy program 500 dla rodzin.
19/01/2017
kolumbarium w Rdziostowie
Beata i jej mąż Marek, którzy dobiegają czterdziestki już zdecydowali. Po śmierci każą się skremować. Nie chcemy budować kamiennej piwnicy na trumny z naszymi ciałami - mówią. Chcemy zamienić się w garść popiołu. Takie „przedśmiertne dyspozycje” to w Nowym Sączu ciągle jednak rzadkość, choć z roku na rok idea spopielenia ciała po śmierci zyskuje coraz większe zainteresowanie.
18/01/2017
table-regionalne