Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 19 grudnia. Imieniny: Beniaminy, Dariusza, Gabrieli
Znowu otwierają serpentyny na Juście, ale nie dla wszystkich
Jazda samochodem z Nowego Sącza do Krakowa wąską, krętą jezdnią to droga przez mękę. Od sierpnia ta udręka była podwójna, bo z powodu stabilizacji osuwiska na Juście podróż prowadzi objazdami. Najpierw, wedle zapowiedzi Generalnej Dyrekcji Dróg i Autostrad remont miał się zakończyć na przełomie października i listopada, potem termin przesunął się na grudzień. Wreszcie jest dobra informacja. Lada dzień przejazd otworzą.
18/12/2018
Podłęże-Piekiełko: przetarg, który potrwa do końca świata i jeden dzień dłużej?
Czy to się nigdy nie skończy? Czy walka o przetarg na przygotowanie dokumentacji dla budowy linii kolejowej Kraków – Podłęże – Piekiełko między polskim i francuskim konsorcjum będzie trwała w nieskończoność? Właśnie po raz trzeci została uwzględniona przez Krajowe Kolegium Odwoławcze skarga na przetarg. Po raz trzeci nadzieje na to, że inwestycja ruszy z miejsca legły w gruzach.
18/12/2018
Lidia Kantor - Prezes firmy Inventum Sp. z o.o.
Lidia Kantor - Prezes firmy Inventum Sp. z o.o. otrzymała w Warszawie w dniu 13 grudnia 2018r. na Gali „100 Kobiet Biznesu” wyróżnienie za zajęcie 14 -tego miejsca w kategorii Firmy zarządzane przez Kobiety z przychodem ze sprzedaży poniżej 50 mln.
18/12/2018
table-gospodarka