Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 16 października. Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła

Kierowcy od dawna czekali na przebudowę lub choćby remont drogi wojewódzkiej nr 975. Gdy w ubiegłym roku ruszyły przetargi, wydawało się, że już za rok, może dwa, pomkną nową nawierzchnią. Potem skończyło się na wymianie nawierzchni na trasie Sienna – Dąbrowa. Teraz znalazły sie pieniądze na inwestycję od Gródka nad Dunajcem do Bartkowej Posadowej. Czy to wyborczy inwestycyjny cud?
16/10/2018
Nad pilotami, którzy dzisiaj rano wystartowali z lotniska w Łososinie Dolnej czuwała opatrzność. Niewielki samolot Cessna, który wzbił się w powietrze z lotniska Aeroklubu Podhalańskiego w Łososinie Dolnej po kilku minutach awaryjnie lądował na polu ornym w miejscowości Podole - Górowa w gminie Gródek n/Dunajcem. Pilotom nic się, na szczęście nie stało.
13/10/2018
Dlaczego prezes spółki Dunajec  w Gródku nad Dunajcem nie zaklina rzeczywistości
Nowy system uzdatniania wody na terenie całej gminy i sukcesywna wymiana odcinków starej sieci wodociągowej, to tylko niektóre z planów inwestycyjnych spółki Dunajec w Gródku nad Dunajcem. Od dwóch lat firmą kieruje prezes Rafał Iwański, który podsumowuje kolejny rok swojej pracy.
12/10/2018
table-regionalne