Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 24 marca. Imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna
Dlaczego PiS nie wziął pana na listę do Brukseli? Pytamy posła Janczyka
To o nim mówiło się, że jest niemal pewniakiem na wyborczej liście polityków z Sądecczyzny, którzy powalczą o mandat w wyborach do Europarlamentu. Ale komitet polityczny Prawa i Sprawiedliwości zdecydował inaczej. Dlaczego szef regionalnych struktur partii Wiesław Janczyk nie znalazł się na listach wyborczych do Europarlamentu?
22/03/2019
Mularczyk czy Janczyk? Już wiadomo kogo wystawi PiS w wyborach do Europarlamentu
No i wszystko jasne. To poseł Arkadiusz Mularczyk został kandydatem PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Pierwsze, nieoficjalne informacje, miejsce na liście dawały szefowi regionalnych struktur Wiesławowi Janczykowi. Potem pojawiły się spekulacje, że partia Jarosława Kaczyńskiego stawia na bardziej rozpoznawalnego Mularczyka. Dziś parlamentarzysta oficjalnie ogłosił swój start w wyborach. Jakie były kulisy takiej, a nie innej decyzji?
20/03/2019
Marek Oleniacz stracił posadę prezesa w miejskiej spółce i znowu jest prezesem
Po wygranych wyborach prezydent Ludomir Handzel najpierw urządził po swojemu magistrat, potem zabrał się za miejskie spółki. To wtedy Marek Oleniacz stracił posadę prezesa Sądeckiej Infrastruktury Miejskiej. Teraz znowu został prezesem. Dostał pracę w Krakowie, w marszałkowskiej spółce.
20/03/2019
table-rozmowy

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku