Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 16 stycznia. Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Lachersi to mieszkańcy ziemi sądeckiej, grają tradycyjne melodie Lachów Sądeckich, Limanowskich i Szczyrzyckich, ozdobione barwnymi dźwiękami trąbki i klarnetu, we współcześnie brzmiących aranżacjach. W skład zespołu wchodzą: Tomasz Jarosz (wokal), Sylwester Groń (klarnet, EWI, wokal), Maciej Nieć (keyboards, melodyka, wokal), Jakub Kuba Nieć (gitary), Paweł Stec (bas) oraz Grzegorz Strączek (bębny). O muzyce i córeczce Oli rozmawialiśmy z wokalistą Tomkiem Jaroszem
15/01/2019
Jaki będzie 2019 rok dla gminy Łącko? Jakie zagrożenia czyhają na mieszkańców?
Jaki był dla gminy Łącko 2018 rok, a jaki będzie nowy 2019? Przed jakimi szansami stanie wójt? Jakie zagrożenia czyhają na mieszkańców? Te i wiele innych pytań zadaliśmy w rozmowie z Janem Dziedziną – wójtem gminy Łącko.
15/01/2019
Poseł Zielińska nie odpuszcza polityce. Będzie karmić piersią w sejmie?
Zaraz na początku swojej parlamentarnej kadencji, jeszcze niezamężna, została okrzyknięta najpiękniejszą posłanką. Miłość swojego życia znalazła w sejmie. Jej serce skradł warszawski prawnik Adam Zieliński. Najpierw było huczne wesele, teraz młodzi małżonkowie doczekali się synka. Ale parlamentarzystka nie może oddać się w pełni urokom macierzyństwa. Dwa tygodnie po porodzie już zasiadła w poselskich ławach, bo … nie przysługuje jej urlop macierzyński. Jak to możliwe?
14/01/2019
table-rozmowy