Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
przewiń w dół
osierocone dzieci ze Świniarska zamieszkały w Paszynie
Pięcioletnia Madzia ze Świniarska, której rodzice zginęli przed tygodniem w tragicznym wypadku pod Kurowem na drodze krajowej nr 75, dzisiaj opuściła szpital w Krakowie-Prokocimiu i wróciła do swoich braci, 5-letniego bliźniaka Mikołaja i 9-letniego Damiana oraz pozostałej rodziny. Cała trójka mieszka obecnie w Paszynie.
12/01/2017
Witold Kaliński o Mateuszu Kijowskim
-To był na pewno błąd, ale ten człowiek przyjął na siebie gigantyczną funkcję, za co jest obsmarowywany z każdej prawie strony, tak medialne doniesienia o tym, że pieniądze ze zbiórek publicznych na KOD trafiały do firmy lidera organizacji Mateusza Kijowskiego i jego żony komentuje Witold Kaliński, radny Piwnicznej.
05/01/2017
"Z autopsji znam system totalitarny i pamiętam tę ówczesną retorykę - PZPR reprezentuje interesy robotników, chłopów i inteligencji pracującej" - mówi poseł Jan Duda w wywiadzie dla naszej redakcji.
27/12/2016
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-rozmowy