Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 24 lutego. Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
przewiń w dół
Rodziny wielodzietne mają się dobrze jak nigdy dotąd?
Jak dziś żyje się rodzinom wielodzietnym w Polsce? Czy program 500 plus spełnił swoje zadanie? Jest dostatniej? Bezpieczniej? Wskaźniki demograficzne lecą w górę? O polskiej polityce socjalnej i rodzinnej, jej mocnych i słabych stronach, rozmawiamy z Joanną Krupską, prezesem Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus”.
24/02/2018
Odebrali gospodarkę wodną samorządom
Województwo Małopolskie przez 18 lat realizowało zadania związane z gospodarką wodną – zarówno własne, jak i te zlecone przez administrację rządową. 1 stycznia 2018 r. te obowiązki zostały przejęte przez państwo. Oceny dotychczasowej pracy województwa, a także bezpieczeństwa przeciwpowodziowego dokonuje wicemarszałek Wojciech Kozak. Stawia też niepokojące pytania, które na razie pozostają bez odpowiedzi.
17/02/2018
Przygoda Ryszarda Stabacha z podróżowaniem zaczęła się od czytania mu książek przez rodziców i babcię. Kraje skrywające mnóstwo tajemnic, nęcące pięknem niespotykanej przyrody oraz ludzie wraz z unikalną kulturą stały się potem celem jego wypraw.
10/02/2018
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-rozmowy