Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 20 sierpnia. Imieniny: Bernarda, Sabiny, Samuela
przewiń w dół
Senator Kogut o zamachu w Barcelonie: Ta furgonetka przejechała pięć metrów ode mnie i mojej rodziny! Mogliśmy wszyscy zginąć!... [WIDEO]
Z senatorem Stanisławem Kogutem rozmawialiśmy, gdy czekał na samolot do Polski. Polityk wraz z żoną i wnukiem był w chwili wczorajszego zamachu terrorystycznego (18 sierpnia) na Placu Katalońskim. Furgonetka, która zabiła 13 osób a zraniła ponad 100 przemknęła dosłownie pięć metrów koło niego. - To mogłem być ja, mogliśmy już nie żyć - nie kryje szoku parlamentarzysta.
18/08/2017
Jan Golba
Muszyna serwuje kuracjuszom i turystom powietrze pełne szkodliwych, rakotwórczych substancji. Taki obraz uzdrowiska wyłania się z raportu NIK i opracowań ekologów z Fundacji ClientEatrh. Burmistrz Jan Golba ma dosyć rujnowania wizerunku gminy i rozpoczyna własną batalię. Zamontował gminne czujniki, które badają zawartość szkodliwych dla zdrowia pyłów PM10 i PM2,5. Chce udowodnić, że państwowy monitoring czystości powietrza jest niemiarodajny.
09/08/2017
Wiesław Janczyk
Puściliśmy w ruch wyborczą machinę za sprawą naszej redakcyjnej sondy, w której zapytaliśmy sądeczan, kogo widzieliby na fotelu prezydenta miasta. Wygrał Ludomir Handzel. Temat podchwyciły lokalne media. W jednej z telewizji kablowych zapytano Handzla co zrobi, jeśli padnie propozycja, żeby wystartował z listy PiS. A on na to: „Dlaczego nie? Co na to główny rozgrywający w lokalnych strukturach partii Jarosława Kaczyńskiego?
08/08/2017
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-rozmowy

Miesięcznik Sądeczanin sierpień 2017