Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 czerwca. Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma
przewiń w dół
Maria, Piotr i senior rodu Maslanków, Kazimierz
Na parkingu przy Pijalni Artystycznej tłok. Kolorowe samochody wygrzewają blaszane grzbiety w słońcu. Za zakolem Popradu, na wzgórzu, przy skręcie do wsi Kokuszki dwie stuletnie lipy, pomniki przyrody, strzegą zabytkowej kapliczki. Na lewo droga między domami, które rozsiadły się na osiedlu Łomnickie. W drugim po lewej mieszka rodzina Maślanków - Tadeusz z żoną Marią i trójką dzieci: Piotrem, Jolantą i Bartłomiejem oraz nestorem rodu Kazimierzem.
24/06/2018
 butterfly_crew_fot._z_archiwum_damiana_sobolewskiego
Rozmawiamy z Damianem Sobolewskim, tancerzem breakdance, instruktorem pracującym w obchodzącym w tym roku 40-lecie Centrum Kultury w Krynicy-Zdroju, który z grupą Butterfly Crew oraz z grupą Miniatury dotarł do półfinału w programie Got To Dance.
21/06/2018
23. letnia, utalentowana wokalnie Jagoda Barciszewska (sopran liryczny), 5 czerwca uczestniczyła w eliminacjach do półfinału XI edycji „Mam Talent!, które odbyły się w Krakowie. Przesłuchania, wraz z nagraniami odbywały się w Teatrze im. Juliusza Słowackiego.
14/06/2018
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-rozmowy