Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 20 listopada. Imieniny: Anatola, Edyty, Rafała
Andrzej Romanek, wójt - elekt
Andrzej Romanek jest wójtem-elektem, który za kilka dni obejmie ster rządów w sadowniczej gminie Łososina Dolna. Grybowianin z urodzenia, poseł na Sejm w latach 2011 - 2015, doświadczony samorządowiec. Przez dwie kadencje był radnym Sejmiku Województwa Małopolskiego. Sprawował funkcję wicemarszałka. Z zawodu jest radcą prawnym. Ukończył aplikację radcowską i sędziowską. Od 2016 roku piastował funkcję wiceprezesa spółki Tauron Ekoserwis.
19/11/2018
Kto jest samcem alfa w sądeckim PiS a kto pójdzie pod topór Kaczyńskiego
Stwierdzenie, że Nowy Sącza to bastion Prawa i Sprawiedliwości, w ostatnich latach miało sens. Zwłaszcza wówczas, kiedy w Warszawie rządziła Platforma Obywatelska, a w ratuszu zasiadał prawicowy prezydent. Wybory prezydenckie zakończyły się jednak klapą.
16/11/2018
Jan Przybylski przez najbliższe pięć lat będzie rządził w gminie Gorlice
Jan Przybylski został nowym wójtem gminy Gorlice. Dotychczas pełnił funkcję radnego powiatu gorlickiego. Był też prezesem Ochotniczej Straży Pożarnej w Szymbarku. W ostatnich latach współpracował również z wieloma organizacjami, w tym kołami gospodyń wiejskich i jednostkami OSP z terenu całego województwa czy nawet sąsiedniej Słowacji. Prowadził też działalność gospodarczą.
15/11/2018
09/11/2018 - 14:15
table-rozmowy