Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza

Koniec babiego lata w Krynicy. Ani śladu słońca! Za oknami szaro, mżysto, znacznie się też ochłodziło. Czy powróci jeszcze złota jesień, czy też przed nami wyłącznie szarugi. Jaki będzie 1 listopada, Dzień Wszystkich Świętych? Mogą zawirować pierwsze płatki śniegu!
20/10/2018
Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (19-21 października)
Mecz MKS Sandecja vs SKS Wigry, koncert Wiedeński, oratoria Haendla, a może 13. edycja Labiryntu Historii: Serce Niepodległe. Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższy weekend.
19/10/2018
Na kościele pw. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej w Muszynie-Folwark znajduje się motto „Czas ucieka, wieczność czeka”. Tak 16 czerwca 1999 roku podczas siódmej pielgrzymki do Ojczyzny, Ojciec Święty Jan Paweł II wspominał swoje dzieciństwo spędzone w rodzinnych Wadowicach.
16/10/2018
W niedzielę, 14 października, w parafii pw św. Judy Tadeusza w Powroźniku gościła siostra Maria ze zgromadzenia Służebniczek Starowiejskich, która posługuje w Afryce, w Zambii. Misjonarka szuka sponsorów, którzy pomogą w wybudowaniu szkoły z internatem dla dziewcząt w miejscowości, w której pracuje. Siostra podziękowała bardzo za wszystkie dotychczasowe modlitwy i ofiary dla misji, dzięki którym praca misjonarzy i misjonarek staje się możliwa i owocna.
15/10/2018
table-regionalne