Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 20 maja. Imieniny: Bazylego, Bernardyna, Krystyny
przewiń w dół

Plebiscyt SKT Sądeczanin rozpoczęty
Kapituła Nagrody Społeczno-Kulturalnego Towarzystwa "Sądeczanin" dokonała dziś nominacji kandydatów do tej prestiżowej nagrody. Wyboru tego dokonano na podstawie zgłoszeń, które wpłynęły do biura SKT Sądeczanin.
18/05/2018
Gdzie się bawić? Weekend po sądecku (18-20 maja)
Noc muzeów, Festiwal Czasu Wolnego, IX Międzynarodowy Dzień Tańca, a może sądeckie juwenalia? Takie atrakcje czekają na sądeczan już w najbliższy weekend.
17/05/2018
Deskorolki, elektryczne huljajnogi, laptopy smarfony, takie prezenty otrzymują dziś dzieci w prezencie komunijnym. Niezmiennie otrzymują też koperty z pieniędzmi. Bywa, że te, trafiają do kieszeni rodziców, którzy w ten sposób rekompensują sobie ogromne dziś koszty urządzenia rodzinnego przyjęcia. Czy to może być potraktowane jako kradzież?
16/05/2018
Konkurs na potrawy regionalne podczas Zjazdu Sądeczan
To będzie wielka prezentacja i wielka degustacja. I tym razem podczas szóstej już edycji Zjazdu Sądeczan zostanie rozegrany kulinarny konkurs na tradycyjną potrawę sadecką. Czekamy na zgłoszenia do 22 maja. Masz restaurację bądź karczmę serwującą regionale potrawy? Ten konkurs jest dla Ciebie! Zapraszamy także koła gospodyń i gospodarstwa agroturystyczne.
15/05/2018
table-regionalne