Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 listopada. Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
przewiń w dół
Michał Szczygiel powalczy o finał w The Voice of Poland
Pochodzący z Nowej Wsi koło Krynicy osiemnastoletni Michał Szczygieł, już w najbliższą sobotę zawalczy o awans do finału. Sądeczanin bierze udział w znanym programie telewizyjnym The Voice of Poland. Jego życie zmieniło się po tym, jak w wakacje wziął udział w przesłuchaniach w Warszawie. Osiemnastolatkowi udało się dostać do programu i teraz w każdym z odcinków podbija serca publiczności i osób oglądających jego występy przed telewizorami.
16/11/2017
Barbara i Aleksander Porzuckowie
Mówi, że ta płyta jest jego podróżą po ulubionej poezji splecioną z historią Nowego Sącza i skomponowaną przez niego muzyką. Wydana na urodziny miasta stała się prawdziwą wydawniczą perełką. Czy w jego głowie rodzą się już nowe pomysły? Jeśli tak, to może je zrealizować tylko jego żona, która sprawnie potrafi kręcić organizacyjna machiną.
14/11/2017
Która szkoła jazdy z Nowego Sącza jest najlepsza? Dlaczego w Małopolskim Ośrodku Ruchu Drogowego można dostać prawo jazdy szybciej niż gdzie indziej? Czy „elki” przestaną w końcu blokować ruch w mieście? Które miejsca kierowcy powinni omijać? Na te i wiele innych pytań, które zadają sobie kursanci i pełnoprawni już kierowcy jeżdżący po sądeckich drogach odpowiada Waldemar Olszyński, dyrektor MORD.
12/11/2017
Najczęściej Czytane ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
table-rozmowy