Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 marca. Imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
14/02/2018 - 19:35

Zorganizował zbiórkę na stadion, wybiera się do ratusza przekazać pieniądze

Zakończyła się zbiórka na nowy stadion, którą zainicjował Oskar Rosiek. Uzbierana kwota jest niewielka, ale organizator zgodnie z zapowiedzią chce ją przekazać na konto ratusza.

Tak jak informowaliśmy jeszcze w grudniu, akcja trwała do rozegrania pierwszego meczu Sandecji w rundzie wiosennej ekstraklasy. To stało się 10 lutego. - W najbliższy piątek mam dzień wolny od pracy i wtedy wybieram się do Urzędu Miasta. Zgodnie z regulaminem portalu, na którym przeprowadzona była zbiórka, kwota w całości musi zostać przelana na konto bankowe obdarowanego. Dlatego chcę dowiedzieć się, jaki rachunek będzie do tego odpowiedni - powiedział Oskar Rosiek w rozmowie z portalem "Sądeczanin".

Zobacz: Kibice robią zrzutkę na stadion! Ile chcą zebrać? Nie uwierzycie...

Jaki scenariusz zakłada organizator zbiórki na swoją wizytę w ratuszu? - Właściwie, to jeszcze nic nie planowałem, poza swoją obecnością w urzędzie.  Przyjdę rano aby rozeznać sytuacje i może uda się umówić jakąś krótką rozmowę z kimś, kto pomoże mi rozwiązać tę sprawę - dodał kibic Sandecji.

Zobacz; Organizator zbiórki na stadion zapewnia, że pieniądze trafią do ratusza!

Trudno nazwać zbiórkę sukcesem, ale należy uznać, że odzew kibiców jednak był. Na kwotę 1 271 złotych złożyło się 30 osób, a samą informację o akcji udostępniono w mediach społecznościowych 276 razy. Najwyższej wpłaty dokonał anonimowy darczyńca, a było to 250 złotych, najniższa była symboliczna złotówka.

MŚ ([email protected])

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku