Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
przewiń w dół
06/03/2018 - 13:50

Prezydent RP Andrzej Duda o podwyżkach dla Sądeczan [WIDEO]

Podczas spotkania z mieszkańcami Nowego Sącza prezydent RP Andrzej Duda mówił nie tylko o tradycji naszego regionu, ale nawiązał też do problemów, o których od dawna na Sądecczyźnie głośno mówimy: emigracji, niskich pensjach. Co obiecał?

- Dzięki wartości pracy Rzeczpospolita odrodziła się po 123 latach zaborów. Tak szybko odrodziła się przecież tutaj. W Nowym Sączu już drugiego listopada 1918 roku. Tutaj władze miasta złożyły przysięgę Rzeczypospolitej, odradzającemu się polskiemu państwu. (…)

Zobacz też: Pierwsza dama RP Agata Kornhauser-Duda: wszyscy darmo miejcie! [WIDEO]

- Moim wielkim dążeniem jako prezydenta i wielkim marzeniem, które mam nadzieję uda się zrealizować jest to, by w momencie, w którym będę kończył prezydenturę, w którym będę kończył swoją prezydencką służbę przeciętnej polskiej rodzinie żyło się lepiej niż wtedy, kiedy ją zaczynałem.

- Jeżeli to uda się osiągnąć, to będzie – wierzcie mi państwo – dla mnie największa satysfakcja. Bo o to właśnie chodzi w politycznej służbie żeby wszystkimi siłami starać się poprawić byt ludzi. Część zobowiązań udało się zrealizować – zaznaczał prezydent nawiązując do wprowadzenia programu 500 plus i obniżenia wieku emerytalnego, by zaraz potem poruszyć kwestię, która od zawsze była dla mieszkańców naszego regionu wyjątkowo ważna, a mianowicie cen mieszkań i naszych wynagrodzeń.

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu