Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 26 września. Imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
06/03/2018 - 13:50

Prezydent RP Andrzej Duda o podwyżkach dla Sądeczan [WIDEO]

Podczas spotkania z mieszkańcami Nowego Sącza prezydent RP Andrzej Duda mówił nie tylko o tradycji naszego regionu, ale nawiązał też do problemów, o których od dawna na Sądecczyźnie głośno mówimy: emigracji, niskich pensjach. Co obiecał?

- Dzięki wartości pracy Rzeczpospolita odrodziła się po 123 latach zaborów. Tak szybko odrodziła się przecież tutaj. W Nowym Sączu już drugiego listopada 1918 roku. Tutaj władze miasta złożyły przysięgę Rzeczypospolitej, odradzającemu się polskiemu państwu. (…)

Zobacz też: Pierwsza dama RP Agata Kornhauser-Duda: wszyscy darmo miejcie! [WIDEO]

- Moim wielkim dążeniem jako prezydenta i wielkim marzeniem, które mam nadzieję uda się zrealizować jest to, by w momencie, w którym będę kończył prezydenturę, w którym będę kończył swoją prezydencką służbę przeciętnej polskiej rodzinie żyło się lepiej niż wtedy, kiedy ją zaczynałem.

- Jeżeli to uda się osiągnąć, to będzie – wierzcie mi państwo – dla mnie największa satysfakcja. Bo o to właśnie chodzi w politycznej służbie żeby wszystkimi siłami starać się poprawić byt ludzi. Część zobowiązań udało się zrealizować – zaznaczał prezydent nawiązując do wprowadzenia programu 500 plus i obniżenia wieku emerytalnego, by zaraz potem poruszyć kwestię, która od zawsze była dla mieszkańców naszego regionu wyjątkowo ważna, a mianowicie cen mieszkań i naszych wynagrodzeń.

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Jeden człowiek własnymi rękami zbudował kamienny most. Ta historia ze Znamirowic nad Jeziorem Rożnowskim, mogłaby się stać kanwą dramatu. Słyszeliście o tej historii? Obejrzyjcie nasz reportaż:


Dziękujemy za przesłanie błędu