Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 20 czerwca. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
przewiń w dół
20/02/2016 - 12:20

Kapituła podsumowała wyniki głosowania na Sądeczanina 2015 Roku

Dzisiaj do południa w siedzibie Fundacji Sadeckiej zebrała się na swoim drugim posiedzeniu Kapituła plebiscytu na Sądeczanina 2015 Roku. Obradom Kapituły przewodniczył Zygmunt Berdychowski, prezes Społeczno-Kulturalnego Towarzystwa „Sądeczanin”, współorganizatora plebiscytu.

Kapituła podsumowała wyniki głosowania na 12. kandydatów do zaszczytnego tytułu, zgłoszonych przez różne środowiska i instytucje. Sylwetki tej znakomitej  dwunastki prezentowaliśmy przez cztery tygodnie w naszym portalu.

Przypominamy, że można było poprzeć swojego faworyta na trzy sposoby: wypełniając kupon papierowy lub formularz elektroniczny albo też, co  było najłatwiejsze, wysyłając sms. Plebiscyt spotkał się z dużym odzewem i zaangażował sporą rzeszę Sądeczan. Nagroda jest honorowa, z tytułem nie wiąże się żadne apanaże.

Sądeczanina 2015 Roku poznamy podczas niedzielnej (21.02) Wielkiej Gali Sądeczan w MCK „Sokół”. Uroczystość rozpocznie się o godz.11, a poprzedzi ją msza św. w intencji Sądeczan w kościele św. Kazimierza. Tradycyjnie na gali wystąpi orkiestra reprezentacyjna Straży Granicznej, wstęp wolny, zapraszamy!

**

Kapituła obradowała dzisiaj w składzie: Zygmunt Berdychowski  (przewodniczący), Krystyna Uczkiewicz, Barbara Szarota, Barbara Cetnarowska, Anna Szczepanik-Dziadowicz, Marta Mordarska, Janina Firlej, Krzysztof Mączka, Celetyn Żeliszewski, Wincenty Tokarz, Franciszek Młynarczyk, Jan Bieniek i Henryk Szewczyk. Obrady protokółował Przemysław Bawołek, sekretarz Kapituły.  

(s)

Fot. własne

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

ORGANIZATORZY


PATRON MEDIALNY


PARTNERZY


Dziękujemy za przesłanie błędu