Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
08/11/2017 - 13:20

W zimie Sandecja będzie trenować luksusowo

Sandecja w trakcie zimowej przerwy w rozgrywkach ekstraklasy, będzie przygotowywać się do rundy wiosennej w Turcji. Piłkarze obóz rozpoczną 21 stycznia i w miejscowości Side spędzą dziesięć dni, a zakwaterowani na ten czas zostaną w pięciogwiazdkowym hotelu.

- Miejscowość Side znajduje się w odległości około 65 km od miasta Alanya. Podczas zgrupowania podopieczni trenera Radosława Mroczkowskiego przebywać będą w The Sense De Luxe Hotel. Ten 5-gwiazdkowy ośrodek wypoczynkowy położony jest tuż przy plaży. W jego bogatej ofercie można znaleźć m.in.: ogród z odkrytym basenem, salon gier, sprzęt do uprawiania sportów wodnych, sauna, centrum fitness, a także łaźnia turecka. Pokoje wyposażone są we wszelkie możliwie udogodnienia, wliczając w to balkony z widokiem na całą okolicę. Oprócz tego do dyspozycji naszych zawodników będzie pobliski ośrodek treningowy - poinformował nas Miłosz Jańczyk z biura prasowego klubu.

Zobacz: Sandecja poległa w Żabnie. Siódma porażka rezerw

Pomimo luksusowych warunków, to nie wycieczka dla zawodników, tylko okres ciężkiej pracy.

- Podczas obozu rozegramy trzy mecze kontrolne, ale rywale nie są jeszcze znani. Warto dodać, że będzie to już drugie w historii naszego Klubu zagraniczne zgrupowanie. Pierwsze miało miejsce przed rundą wiosenną sezonu 2016/17, na Węgrzech. Wiemy jaki potem odnieśliśmy sukces. Mamy nadzieję, że tym razem będzie podobnie - dodał Jańczyk.

MŚ ([email protected]). Fot. emirhotels

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Na zewnątrz coraz chłodniej. Jak oszczędnie palić w piecu i w dodatku tak, by spalać większość szkodliwych substancji? Radzi mistrz kominiarski Tomasz Szołdrowski


Dziękujemy za przesłanie błędu

Partnerzy Biegu Kibica Festiwal Biegów 2018