Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 24 września. Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny
07/11/2017 - 19:45

Sandecja poległa w Żabnie. Siódma porażka rezerw

Fala wznosząca, na której od kilku tygodni znajdowała się druga drużyna Sandecji, boleśnie się zakończyła. Podopieczni trenera Roberta Kubieli przegrali z Polanem Żabno i plasują się na dziesiątym miejscu w tabeli IV ligi. Biało-Czarni zaliczyli siódmą porażkę w tym sezonie.

Do wyjazdowej potyczki w Żabnie, nowosądeczanie przystąpili właściwie bez graczy z pierwszej drużyny. Trudno takimi graczami nazwać Dawida Pietrzkiewicza czy Bartosza Gęsiora, którzy ekstraklasowe poczynania kolegów z zespołu oglądają jedynie z dystansu, nie uczestnicząc w nich osobiście. Nie pomogli oni również rezerwom w konfrontacji z Polanem na czwartoligowym boisku, gdyż spotkanie to zakończyło się wysoką porażką aż 3 do 0.

Zobacz: Kibole nie tak straszni, jak ich malują. Wspierają chorego 4-latka!

Dwie pierwsze bramki dla gospodarzy zdobył Krystian Cierlik, a wynik ustalił Adrian Pikul. W 71 minucie było więc już po meczu, rezerwy Sandecji nie potrafiły już podjąć rywalizacji o choćby jednego, honorowego gola w tym meczu. Tym samym piłkarze z Żabna piąty raz w rozgrywkach zainkasowali komplet punktów, dzięki czemu awansowali na szóstą pozycję. Aktualny bilans biało-czarnych w IV lidze, to 6 wygranych, remis i 7 przegranych. Drużyna znajduje się w środku tabeli.

Polan Żabno - Sandecja Nowy Sącz 3-0 (1-0)

Krystian Cierlik 7', 60', Adrian Pikul 71'.

Żółte kartki: Łukasz Czerkies, Krzysztof Bugajski - Hubert Maślanka, Konrad Brdej, Paweł Jarzębak.

Polan Żabno: Tomasz Kurpisz - Krystian Cierlik, Kamil Jachym, Michał Baruch, Wojciech Prażuch (79' Paweł Łoś) - Bartłomiej Frąc (75' Łukasz Radoń), Wojciech Mącior, Krzysztof Budzyński (81' Radosław Motyka), Łukasz Czerkies (70' Krzysztof Bugajski), Adrian Pikul - Karol Bigos (60' Wojciech Kruk).

Sandecja Nowy Sącz: Dawid Pietrzkiewicz - Michał Zawiślan (70' Bartosz Nowakowski), Paweł Jarzębak, Bartosz Gęsior, Mateusz Śliwa - Hubert Maślanka, Dawid Potoniec, Konrad Brdej, Kacper Smoleń, Jakub Cempa (58' Bartosz Kozak) - Wiktor Nowak.

Michał Śmierciak ([email protected]). Fot. Sandecja

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.

Na zewnątrz coraz chłodniej. Jak oszczędnie palić w piecu i w dodatku tak, by spalać większość szkodliwych substancji? Radzi mistrz kominiarski Tomasz Szołdrowski


Dziękujemy za przesłanie błędu

Partnerzy Biegu Kibica Festiwal Biegów 2018