Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 16 lutego. Imieniny: Danuty, Daniela, Juliany
11/02/2018 - 20:55

Kazimierz Moskal po debiucie zwraca uwagę na błędy. Pogoń zdominowała statystyki

Sandecja na inaugurację rundy wiosennej przegrała aż 4:1 z Pogonią Szczecin. Nie tylko wynik, ale również statystyki meczu ukazują, że „Portowcy” zdominowali ten mecz.

Pogoń oddała w tej rywalizacji 13 strzałów przy czym Sandecja tylko 5. Większą przewagę Szczecinianie mieli również w ilości dośrodkowań 17 do 4, a posiadanie piłki uzyskali na poziomie 55%. Biało-Czarni przeważali w ilości fauli 15-12, a także ilości rzutów rożnych 4 do 2. Remis był w spalonych i żółtych kartkach.

Zobacz: Sandecja pogoniona ze Szczecina! Fatalny początek rozgrywek

Statystyki biegowe również są po stronie zawodników Pogoni Szczecin. Najwięcej w całym meczu przebiegł Jakub Piotrowski - 12,29 kilometrów. Drugi był Cornel Rapa z wynikiem 11,81 km, a trzeci Adam Frączczak 11,74. Najwięcej wśród piłkarzy z Nowego Sącza przebiegł nowy nabytek Jakub Gric - 11,69 kilometrów. Następny wynik to 11,25 kilometrów Grzegorza Barana i 11,18 Filipa Piszczka.

Spotkanie było debiutem nowego trenera. - Na pewno nie był to wymarzony debiut i nie był to nasz dobry mecz. Pogoń wygrała zasłużenie. Za błędy w piłce się płaci. Za dużo ich było. Do straty gola mieliśmy okazje. Jednak bramka na 2:0 była przełomowym momentem. W drugiej połowie chcieliśmy zmienić obraz gry, ale szybko okazało się, że jest po meczu. Straciliśmy dwa gole i nie było co zbierać. Do ostatniej kolejki będziemy się bić. Musimy zapomnieć o tym meczu - powiedział Kazimierz Moskal.

MŚ ([email protected]). Fot. archiwum sadeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu

SĄDECZANIN ROKU 2018

Miesięcznik Sądeczanin luty 2019 roku