Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 17 stycznia. Imieniny: Antoniego, Henryki, Mariana
13/03/2018 - 14:05

Przychodnia NZOZ Wielomed w Wielogłowach: Tej przychodni i specjalistom zaufało prawie cztery tysiące pacjentów

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wielomed jest przychodnią zdrowia funkcjonującą w Wielogłowach, w gminie Chełmiec. Działa od 2002 roku. Kieruje nią lek. med. Beata Witowska, pediatra, lekarz medycyny rodzinnej i specjalista chorób płuc dzieci.

Placówka świetnie wpisała się w pejzaż tej największej na Sądecczyźnie gminy. Od dziesięciu lat działa też filia przychodni w Porąbce Iwkowskiej, w powiecie brzeskim. Tam świadczone są usługi medyczne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej.

W głównej przychodni w Wielogłowach leczy się prawie cztery tysiące pacjentów z tej i okolicznych miejscowości. Świadczone są usługi medyczne z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej. W przychodni działają także poradnie: chirurgii ogólnej oraz ginekologiczna.

Pacjenci mogą korzystać z porad lekarzy internistów, pediatrów, pielęgniarek, w tym pielęgniarek środowiskowych.

- Jaka jest recepta na to, by być dobrą przychodnią przyjazną pacjentowi? Myślę, że nie ma takiej recepty. Każda przychodnia funkcjonuje indywidualnie i różne są wobec niej oczekiwania. Cały personel naszej przychodni dokłada starań, aby pacjenci byli objęci kompleksową opieką medyczną i, aby z tej opieki byli zadowoleni – stwierdza szefująca przychodni Beata Witowska.

Przychodnia Wielomed została zgłoszona przez czytelników portalu Sądeczanin.info do III Plebiscytu "Twój sądecki lekarz rodzinny" i "Przychodnia zdrowia przyjazna pacjentowi".

[email protected], Fot. NZOZ Wielomed w Wielogłowach.

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.


Dziękujemy za przesłanie błędu