Wtorek, 30 kwietnia. Imieniny: Balladyny, Lilli, Mariana
01/06/2021 - 11:45

Za nami mistrzostwa Polski w kickboxingu. Duże sukcesy naszych zawodników

Dawid Tajak, zawodnik Gorlickiego Klubu Sportów Walki został Mistrzem Polski w Kickboxingu w kategorii junior starszy low-kick. Duże sukcesy święcili także zawodnicy klubu UKS Gladiator m.in. Julia Niewiadomska oraz Patryk Szczerba, którzy zostali wicemistrzami w swoich kategoriach

Niedawno worek medali z mistrzostw Polski w kickboxingu przywieźli zawodnicy klubu UKS Evan Nowy Sącz. Sporty walki stoją w naszym regionie na bardzo wysokim poziomie. Zawodnicy święcą duże sukcesy, co po raz kolejny się potwierdziło.

W ubiegły weekend w Mysłowicach rozgrywane były finały Mistrzostw Polski w kickboxingu low-kick. Wystąpiło w nich ponad 400 zawodników ze 100 klubów. W kategorii junior starszy najlepszy okazał się zawodnik Gorlickiego Klubu Sportów Walki – Dawid Tajak. Brązowe krążki wywalczyli również Daniel Szczygieł i Oskar Cionek.

Medale z imprezy przywieźli również zawodnicy klubu UKS Gladiator. Julia Niewiadomska zdobyła srebro w kategorii do 56kg. Taki sam krążek przypadł Patrykowi Szczerbie (kat. 57 kg). Brąz, po bardzo dobrych i zaciętych walkach, wywalczyła natomiast Joanna Mucha (kat -70kg) oraz Radosław Biel.

- Poziom był wysoki, a walki bardzo ciężkie. Organizacja samego turnieju perfekcyjna. Bardzo cieszą kolejne sukcesy naszych zawodników. Oprócz trenera pomocną dłoń (i donośny głos) w narożniku świadczyła niezastąpiona Ania Klimontowska – czytamy na stronie klubu UKS Gladiator. ([email protected], fot.: UKS Gladiator)

Sukcesy naszych zawodników na mistrzostwach Polski w kickboxingu

Duże sukcesy święcili zawodnicy klubu UKS Gladiator na mistrzostwach Polski w kickboxingu.