Piątek, 24 maja. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
06/03/2016 - 22:00

Oliwia Nowak zdobyła srebro w Białce Tatrzańskiej

W dniach 5-6 marca w Białce Tatrzańskiej, na trasach Ośrodka Narciarskiego Kotelnica Białczańska rozegrano Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady w Biegach Narciarskich.

Na starcie stanęło siedmiu zawodników KS Jedność Nowy Sącz reprezentujących swoje szkoły podstawowe i gimnazja . Mimo trudnych warunków w pierwszym dniu zmagań zawodniczka klubu KS Jedność Oliwia Nowak reprezentująca SP nr 20 zdobyła srebrny medal w kat. dziewczęta ur. 2004 stylem klasycznym . Pozostali zawodnicy zajęli bardzo dobre

Ignacy Strojny – 15. miejsce - Gim. SPLOT Nowy Sącz

W drugim dniu zmagań na Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej i Gimnazjady zawodnicy klubu KS Jedność  zajęli poszczególne miejsca w swoich kategoriach :

Smajdor Aleksandra – 6. miejsce, Gim. nr 5 Nowy Sącz

Nowak Damian – 24. miejsce, Gim. Nr 5 Nowy Sącz

Strojny Ignacy – 19. miejsce, Gim. SPLOT Nowy Sącz

Miczołek Sonia – 8. miejsce Gim. Paszyn

Damian Jan – 18. miejsce, Gim. nr 5 Nowy Sącz

Gratulacje dla zawodników i trenera Dawida Damiana, bez którego nie udałoby się osiągnąć sukcesu.