Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 czerwca. Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma
przewiń w dół
16/06/2017 - 09:35

Młodzi futboliści z Rożnowa grają w Małopolsce na medal

Młodzi piłkarze reprezentujący Szkołę Podstawową z Rożnowa stanęli na podium finału małopolskiego finału w mini piłkę nożną.

Po zaciętej rywalizacji z zespołami z Brzeska, Krakowa, Dobczyc i Oświęcimia drużyna z Rożnowa zajęła wysokie, trzecie miejsce.

Zmagania w grupie przyniosły chłopcom z Rożnowa jedno zwycięstwo (4-0) z Dobczycami oraz porażkę (2-7) z późniejszym mistrzem  - drużyną z Krakowa.

W fazie finałowej drużyna z Rożnowa miała taki sam bilans meczów: jedno zwycięstwo z drużyną z Brzeska (2-1) oraz jedna porażka (0-2) z Oświęcimiem. Stawką przegranego meczu było wicemistrzostwo…

Obecny rok szkolny to dla reprezentantów szkoły w Rożnowie trenowanych przez Krzysztofa Gondka czas samych sukcesów. Warto przypomnieć, że jesienią ubiegłego roku ci sami zawodnicy zdobyli tytuł wicemistrza Małopolski w „halówce”.

Skład mistrzowskiej drużyny: Kacper Chełmecki, Mikołaj Chełmecki, Antonii Bednarek, Mikołaj Gądek, Bartosz Górowski, Jakub Serafin, Michał Gołąb, Krystian Piszczek, Dawid Leśniak oraz Oliwier Szczodróch.

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu