Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 21 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
przewiń w dół
Data Publikacji: 
16/06/2017 - 09:35

Młodzi futboliści z Rożnowa grają w Małopolsce na medal

Młodzi piłkarze reprezentujący Szkołę Podstawową z Rożnowa stanęli na podium finału małopolskiego finału w mini piłkę nożną.

Po zaciętej rywalizacji z zespołami z Brzeska, Krakowa, Dobczyc i Oświęcimia drużyna z Rożnowa zajęła wysokie, trzecie miejsce.

Zmagania w grupie przyniosły chłopcom z Rożnowa jedno zwycięstwo (4-0) z Dobczycami oraz porażkę (2-7) z późniejszym mistrzem  - drużyną z Krakowa.

W fazie finałowej drużyna z Rożnowa miała taki sam bilans meczów: jedno zwycięstwo z drużyną z Brzeska (2-1) oraz jedna porażka (0-2) z Oświęcimiem. Stawką przegranego meczu było wicemistrzostwo…

Obecny rok szkolny to dla reprezentantów szkoły w Rożnowie trenowanych przez Krzysztofa Gondka czas samych sukcesów. Warto przypomnieć, że jesienią ubiegłego roku ci sami zawodnicy zdobyli tytuł wicemistrza Małopolski w „halówce”.

Skład mistrzowskiej drużyny: Kacper Chełmecki, Mikołaj Chełmecki, Antonii Bednarek, Mikołaj Gądek, Bartosz Górowski, Jakub Serafin, Michał Gołąb, Krystian Piszczek, Dawid Leśniak oraz Oliwier Szczodróch.

Katalog firm Sądeczanin.info - tu znajdziesz firmy Sądecczyzny
Miesięcznik Sądeczanin styczeń 2018