Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 24 października. Imieniny: Arety, Marty, Marcina
10/11/2017 - 10:00

Pożar w Woli Piskulinej. Z dymem poszło 40 tys. złotych

O wielkim nieszczęściu mogą mówić mieszkańcy Woli Piskulinej, w których garażu w czwartek wybuchł pożar. Straty jakie ponieśli sięgają 40 tys. złotych.

W czwartek ( 9 października) o godz. 13.11, sądeccy strażacy zostali wezwani do pożaru budynku  w Woli Piskulinej koło Łącka. Gdy zastępy przybyły na miejsce okazało się, że pali się garaż. Pomimo szybkich działań strażaków straty, jakie ponieśli właściciele są ogromne.

- Zniszczona została elewacja budynku o powierzchni stu metrów kwadratowych, drzwi wejściowe, brama garażowa, dwa okna i wykończenie wnętrza – wyliczają strażacy. – Ponadto spaliło się sześć pilarek spalinowych, trzy silniki elektryczne, szlifierki kątowe, wiertarki i myjka ciśnieniowa.

Zobacz także: Ul. Zdrojowa: Zapalił się samochód stojący przed sklepem. Co było przyczyną pożaru?

Straty są dość duże, bo szacuje się je na kwotę około 40 tys. złotych, ale najważniejsze, że nikt nie ucierpiał w pożarze.

Nie wiadomo co było przyczyną wybuchu ognia. W działaniach ratowniczo-gaśniczych uczestniczyli strażacy z jednostki ratowniczo-gaśniczej numer 2 z Nowego Sącza, a także ochotnicy z Zagorzyna i Woli Kosnowej.

RG [email protected],Fot. Ilustracyjne Sądeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.
Na co Sandecji 1,7 mln zł z miejskiego budżetu? Mówi prezes sportowej spółki, Tomasz Michałowski:


Dziękujemy za przesłanie błędu