Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 23 kwietnia. Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
10/07/2018 - 10:30

Łęka: Uderzył w przystanek autobusowy, zamknął auto i poszedł do pracy

Samochód wypadł z drogi i uderzył w przystanek autobusowy. Gdy służby ratunkowe dotarły na miejsce, zastały pusty pojazd. Kierowcy nie było w środku. Na szczęście w chwili wypadku nikt nie stał na przystanku, bo mogłoby się skończyć tragicznie.

Dzisiaj rano sądeckie służby ratunkowe zostały postawione na równe nogi. O godzinie 5.45 otrzymały wezwanie do Łęki w gminie Korzenna. Osoba zgłaszająca poinformowała dyspozytora, że samochód zjechał z drogi i uderzył w przystanek autobusowy. Już po kilku minutach na miejsce przyjechała straż pożarna, policja i pogotowie. Samochód marki Volkswagen Golf znajdował się tuż obok przystanku. Kierowcy nie było w środku, a pojazd był zamknięty. Strażacy przeszukali pobliski teren, ale nikogo nie znaleźli.

Po kilkunastu minutach mężczyzna wrócił na miejsce, informując policjantów, że po zdarzeniu natychmiast udał się do pracy, po czym wrócił, aby zabezpieczyć pojazd.

Zobacz też Sądeckie Drogi: pirat drogowy prawie doprowadził do zderzenia czołowego

Na szczęście w chwili, w której doszło do wypadku, nikt nie stał na przystanku. Kierowcy również nic poważnego się nie stało. Nie skarżył się na żadne dolegliwości. Policjanci przebadali go alkomatem. Okazało się, że był trzeźwy. Funkcjonariusze ukarali go mandatem karnym za nieostrożną jazdę.


RG [email protected], Fot. OSP Siedlce

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku