Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 25 marca. Imieniny: Bolka, Cezaryny, Marioli
24/10/2018 - 13:05

Uczniowie sądeckiej „dwójki” zwiedzają Chiny [ZDJĘCIA]

Sądeccy uczniowie polecieli do Chin w ramach wymiany międzyszkolnej. Spędzą tam tydzień. Przez ten czas będą poznawać chińską kulturę, obyczaje, zwiedzać zabytki oraz nawiązywać nowe znajomości.

W październiku ubiegłego roku dyrekcja II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Nowym Sączu podpisała umowę z chińskim ogólniakiem w Suzhou zgodnie z którą, uczniowie i nauczyciele będą uczestniczyli w wymianach międzyszkolnych.

20 października, dokładnie rok od wizyty chińskiej delegacji w Nowym Sączu, dwunastu uczniów sądeckiej „dwójki” wraz z opiekunami wyruszyło w podróż swojego życia. Już następnego dnia zostali uroczyście powitani przez dyrekcję, nauczycieli i uczniów zaprzyjaźnionej szkoły w Suzhou.

Sądeccy uczniowie przez cały tydzień będą uczestniczyć w zajęciach, dzięki którym poznają zwyczaje, tradycje i kulturę mieszkańców Chin. Przez ten czas będą też dużo zwiedzać. Jest to świetna okazja do nawiązania nowych znajomości i doskonalenia języka angielskiego.

RG [email protected], Fot. II LO

Uczniowie sądeckiej „dwójki” zwiedzają Chiny

Sądeccy uczniowie polecieli do Chin w ramach wymiany międzyszkolnej. Spędzą tam tydzień. Przez ten czas będą poznawać chińską kulturę obyczaje, zwiedzać zabytki oraz nawiązywać nowe znajomości.
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin marzec 2019 roku