Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 18 lutego. Imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany
03/05/2018 - 00:00

Termin zgłoszeń do Nagrody SKT Sądeczanin dziś do godziny 15:00

Kapituła VI Zjazdu Sądeczan obradująca dziś w Urzędzie Miejskim w Starym Sączu podjęła decyzję o wydłużeniu czasu na przyjmowanie zgłoszeń do Plebiscytu "O Nagrodę SKT Sądeczanin" do 18 maja. To największy plebiscyt na Sądecczyźnie promujący regionalizm. Wielki finał z ogłoszeniem wyników jak zwykle podczas Zjazdu Sądeczan 3 czerwca 2018 roku tradycyjnie w Starym Sączu. W ubiegłym roku triumfowali Zespół Regionalny "Mała Helenka" oraz oraz Śp. Dariusz Rzeźnik - kierownik Zespołu Regionalnego Dolina Popradu.
-

Wzorem lat ubiegłych SKT „Sądeczanin” już po raz szósty ogłosił PLEBISCYT „O Nagrodę Społeczno-Kulturalnego Towarzystwa „Sądeczanin”, którego zwycięzców poznamy 3 czerwca 2018 roku podczas VI Zjazdu Sądeczan na Starosądeckich Błoniach. W ten sposób dokładamy starań aby kulturowe i materialne dziedzictwo przodków zostało zachowane, a przywiązanie do Sądecczyzny stawało się czynnikiem spajającym lokalną społeczność.

Do pobrania poniżej

REGULAMIN VI Plebiscytu "O Nagrodę SKT Sądeczanin"

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - kategoria: instytucja

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - kategoria: osoba fizyczna

Celem Plebiscytu jest wyróżnienie instytucji oraz osoby (z terenu powiatu nowosądeckiego, miasta Nowego Sącza, a także pozostałych obszarów historycznie zaliczanych do Sądecczyzny), które swoim dorobkiem twórczym i talentem artystycznym uczą szacunku do miejsca w którym żyjemy, do tradycji i kultury naszego regionu oraz kultywują historię i tradycję  Naszej Małej Ojczyzny.

Tytuł zwycięzcy jest przyznawany corocznie głosami osób dobrowolnie biorących udział w plebiscycie.

Do plebiscytu mogą być zgłaszane instytucje (zespoły regionalne, orkiestry, chóry) jak również osoby fizyczne (twórcy ludowi, społecznicy). Zwycięzcy plebiscytu otrzymają nagrody:
instytucja - 10 000 zł, osoba fizyczna - 5 000 zł.Warunkiem udziału w Plebiscycie jest udział nominowanych w Zjeździe Sądeczan zainaugurowanym uroczystą Mszą Świętą odprawioną 3 czerwca o godz. 10:00 przy Ołtarzu Papieskim na Starosądeckich Błoniach. Zarówno osoby fizyczne jak i zespoły będą miały możliwość zaprezentowania się podczas Zjazdu Sądeczan; kampania informująca o kandydatach będzie prowadzona na portalu sadeczanin.info.

Zapraszamy więc jeszcze do zgłaszania do Plebiscytu rekomendowanych przez Państwo  instytucji. Swoje propozycje proszę kierować na adres email: [email protected], bądź na adres biura: ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz do dnia 18 maja 2018 (piątek) do godz. 15:00.

Do pobrania poniżej:

REGULAMIN VI Plebiscytu "O Nagrodę SKT Sądeczanin"

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - kategoria: instytucja

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - kategoria: osoba fizyczna

Głosowanie w obydwu kategoriach potrwa od 18 maja (godz. 21:00) do 1 czerwca (godz. 9:00).

Głosować można:

-elektronicznie na stronie internetowej portalu www.sadeczanin.info

-na kuponach konkursowych. Kupony zostaną umieszczone
w miesięczniku „Sądeczanin”. Kupony do pobrania i wydrukowania dostępne również na stronie portalu www.sadeczanin.info. W głosowaniu dopuszcza się kupony w oryginale lub kserokopie. Wypełnione kupony należy wrzucić do  urny lub wysłać / biuro: ul. Barbackiego 57, 33-300 Nowy Sącz.

-wysyłając wiadomość SMS na numer 7168, w treści wpisując kod przyporządkowany do kandydata, na którego głos ma być zaliczony.  Koszt wysłania wiadomości SMS to 1,23zł brutto. Lista kandydatów z przyporządkowanymi im kodami opublikowana będzie na portalu sądeczanin.info oraz znajdować się będzie w miesięczniku „Sądeczanin”.

Jedna osoba głosująca może oddawać głos niezależnie w dwóch kategoriach w trzech różnych systemach głosowania (SMS, formularz elektroniczny, kupon).
Weryfikacja oddanych głosów i zatwierdzenie wyboru laureatów odbędzie się podczas posiedzenia Kapituły Plebiscytu.

Więcej informacji o VI Zjeździe Sądeczan znajdziesz klikając w poniższy artykuł:

Ściągajcie z całego świata na Zjazd Sądeczan. Będzie się działo!

(P.B.)

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu