Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
17/04/2018 - 14:00

To oni czuwali nad bezpieczeństwem i dostarczyli mnóstwo frajdy podczas Sądeckich Tragów Ogrodniczych

Sądeckie Targi Ogrodnicze okazały się pod każdym względem imprezą wyjątkowo udaną, ale choć strażacy, ratownicy, policjanci i ochrona nie musieli interweniować, to i tak należą im się wielkie podziękowania m.in. dlatego, że zapewnili masę radości najmłodszym gościom targów.

Nie ma chyba dziecka a przypuszczamy i dorosłego, któremu frajdy nie sprawia możliwość zasiadania za kierownicom aut służb ratowniczych – wozów strażackich i karetek. Zapalić alarmowe światła, włączyć sygnał czy wydać dyspozycję przez radio albo głośnik, to jest coś.

Ale nasi ratownicy i strażacy z OSP z Niskowej i OSP Głębokie na tym nie poprzestali – wciągnęli do zabawy całe rodziny organizując konkursy choćby w celności strzelania ze strażackiej sikawki.

Zobacz też: Ssang Yong, czyli bliźniacze smoki motoryzacji na Sądeckich Targach Ogrodniczych [WIDEO]

Organizatorzy dziękują za pomoc wszystkim służbom zaangażowanych w to przedsięwzięcie: Policji, Straży Miejskiej, Sądeckiemu Pogotowiu Ratunkowemu oraz druhowi z OSP Niskowa i Głębokie.

Przy okazji przypominamy, że nadal trwa zbiórka pieniędzy na nowy wóz strażacki dla OSP Głębokie. Szczegóły w publikacji: Strażacy potrzebują naszej pomocy. Ich samochody nadają się już tylko na złom [WIDEO]

ES [email protected] Fot.: archiwum sadeczanin.info

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji


Dziękujemy za przesłanie błędu