Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 lipca. Imieniny: Aleksego, Bogdana, Martyny
06/05/2019 - 19:20

Chorują na rdzeniowy zanik mięśni. Możemy im pomóc

11 maja, na terenie kampusu WSB-NLU w Nowym Sączu przy ul. Zielonej 27, pojawi się mnóstwo wspaniałych ludzi. Mają jeden cel - zebrać jak najwięcej pieniędzy dla chorych na rdzeniowy zanik mięśni sióstr Kamili i Julii Tubek. Miesięcznik "Sądeczanin" jest jednym z patronów tego wydarzenia.


Festyn, organizowany jest przez młodzież ELO przy wsparciu Fundacji Bezpiecznie do Celu – Elitarnego Liceum Ogólnokształcącego oraz WSB – NLU i ma na celu zebranie środków dla chorych na rdzeniowy zanik mięśni sióstr Kamili i Julii Tubek. Julia jest uczennicą naszej szkoły, a Kamila to ubiegłoroczna absolwentka ELO. Obecnie obie dziewczyny poruszają się na wózkach inwalidzkich, mieszkają w wynajętym domu, niedostosowanym do ich schorzeń, co praktycznie uniemożliwia im godne funkcjonowanie.

Na festyn, który - przypomnijmy - odbędzie się na terenie kampusu WSB-NLU w Nowym Sączu przy ul. Zielonej 27, w imieniu organizatorów zapraszamy od godz. 11 do 17

W trakcie przewidziane są koncerty oraz inne atrakcje, w tym licytacje cennych nagród (wycieczka do Lwowa dla dwóch osób, vouchery na pobyt w gospodarstwie agroturystycznym, zabiegi w salonach fryzjerskich, kosmetycznych, dostawa z pizzerii i wiele innych niespodzianek ).

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Dziękujemy za przesłanie błędu


lipcowy miesięcznik