Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
12/03/2024 - 13:40

Kto powinien zostać prezydentem Nowego Sącza? Zagłosuj w naszej sondzie

Kto zostanie prezydentem Nowego Sącza? Tego dowiemy się w kwietniu. Postanowiliśmy jednak sprawdzić, kto na obecną chwilę cieszy się największym poparciem mieszkańców. Zagłosujcie w naszej sondzie na swojego kandydata.

Wybory samorządowe 2024

Wybory samorządowe coraz bliżej. Kampania widoczna jest już na ulicach naszych miast i gmin. Plakatów i banerów nie brakuje. Kandydaci zabiegają o nasze poparcie na różne sposoby.

Przypomnijmy, że do urn udamy się już 7 kwietnia. Wybierzemy wówczas na pięcioletnią kadencję przedstawicieli do rad i sejmiku oraz włodarzy gmin. Jeśli wójtowie/burmistrzowie/prezydenci nie zbiorą wówczas wystarczającej liczby głosów (powyżej 50 procent), to dwa tygodnie później czeka nas druga tura.

Kto powinien zostać prezydentem Nowego Sącza?

W Nowym Sączu oficjalnie swój start potwierdziło pięciu kandydatów - Ryszard Nowak, Ryszard Wilk, Iwona Mularczyk, Ludomir Handzel oraz Małgorzata Belska. Poznaliśmy także osoby chcące być radnymi z ich list.

Kandydaci prezentują swoje propozycje, tłumaczą dlaczego to właśnie oni powinni zostać wybrani na najważniejszy urząd w mieście. Ożywione dyskusje pomiędzy wyborcami toczą się również w internecie. Kto jednak ma największe szanse na wygraną? Pora to sprawdzić.

Zagłosujcie w naszej sondzie na swojego faworyta w wyborach prezydenckich. Wystarczy zaznaczyć jedno nazwisko. Wkrótce okaże się, kto na kilka tygodni przed wyborami cieszy się największą sympatią sądeczan. ([email protected], fot.: Mateusz Pogwizd, Iga Michalec)Dziękujemy za przesłanie błędu