Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
05/03/2024 - 08:05

To oni powalczą o miejsca w sądeckim powiatowym samorządzie [WIDEO] [ZDJĘCIA]

Czterdziestu trzech kandydatów, tyle osób liczy drużyna Prawa i Sprawiedliwości, która powalczy o miejsca w radzie powiatu nowosądeckiego. Prawica stawia nie tylko na doświadczonych samorządowców, ale także na młodych, dobrze wykształconych debiutantów – podkreśla powiatowy pełnomocnik partii Marek Pławiak.

- Będziemy współpracować z radami miasta po to, żeby w regionie było lepiej – mówił podczas sądeckiej wyborczej konwencji Prawa i Sprawiedliwości Marek Pławiak, który wskazywał, że w wyborach  prawica stawia nie tylko na  doświadczonych samorządowców, ale także  na ludzi młodych.

- Są dobrze wykształceni i prezentują wysoki, merytoryczny poziom w swoich zawodowych kategoriach.

Czytaj też Pozdejmowali krawaty, marynarki, w ruch poszły damskie szpilki. Oj, działo się na konwencji wyborczej PiS w Nowym Sączu 

Czytaj też Starzy wyjadacze i debiutanci. Z taką drużyną Iwona Mularczyk rusza na ratusz [WIDEO] [ZDJĘCIA]

W sumie nasza drużyna  liczy czterdzieści trzy osoby w siedmiu okręgach wyborczych. Ponieważ  pracowałem przy  układaniu list mogę powiedzieć, że w tym składzie zrobimy wszystko, żeby realizować inwestycje dla mieszkańców i pracować da mieszkańców -  dodał Pawiak. ([email protected])

 Zobacz  listy kandydatów  Prawa sprawiedliwości na radnych powiatu nowosądeckiego. Kliknij TUTAJDziękujemy za przesłanie błędu