Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 22 kwietnia. Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
06/10/2023 - 16:40

Wielkie pieniądze i wielkie emocje. Ostatnia prosta kampanii wyborczej w Nowym Sączu

Wyborcza rywalizacja dobiega końca. Za nieco ponad tydzień wybierzemy posłów i senatorów. Politycy cały czas jeżdżą po kraju i zachęcają do swojej oferty programowej. Liderzy Konfederacji i Trzeciej Drogi pojawili się w Nowym Sączu. Wybory to jednak również wielka machina finansowa. Sumy, które mogą wydać poszczególne komitety działają na wyobraźnię.

Liderzy Konfederacji w Nowym Sączu

To już finisz kampanii wyborczej. 15 października wszystkie niewiadome zostaną rozwiane. Emocje powoli sięgają zenitu. W poniedziałek czeka nas starcie “jedynek” podczas debaty wyborczej “Sądeczanina”. Tego nie można przegapić. O szczegółach piszemy TUTAJ.

W Nowym Sączu bardzo dużo działo się już w poprzedni weekend. Na płycie rynku spotkanie z wyborcami zorganizowała najpierw Konfederacja, a dzień później również Trzecia Droga. W obu przypadkach do naszego miasta przyjechali liderzy ugrupowań. 

Podczas eventu konfederatów pogoda była deszczowa. Mimo tego sympatyków partii, którzy mieli okazję wsłuchać się na żywo w głos Sławomira Mentzena i Krzysztofa Bosaka nie brakowało. 

- Zaczynaliśmy w strugach deszczu, ale pogoda nie przestraszyła Sądeczan, którzy licznie przybyli na nasze spotkanie! Nie ma złej pogody, są słabe charaktery! Następnym razem zapełnimy całą płytę rynku! I nawet tragiczna pogoda nie stanie nam na drodze! - dzielił się wrażeniami na Facebooku Krzysztof Rzońca, sekretarz krajowy Nowej Nadziei i kandydat Konferederacji do Sejmu.

Więcej szczęścia do warunków mieli Władysław Kosiniak-Kamysz i Szymon Hołownia. Także podczas ich wizyty w naszym mieście nie brakowało mieszkańców, którzy chcieli posłuchać, co mają im do przekazania. 

Czytaj dalej na następnej stronie

Wiece wyborcze Nowy Sącz
1 sierpnia, w ramach akcji Tysiąc Spotkań Trzeciej drogi gościli u nas liderzy tej koalicji czyli Szymon Hołownia - prezes ugrupowania Polska 2050 i Władysław Kosiniak-Kamysz - szef Polskiego Stronnictwa Ludowego.


Dziękujemy za przesłanie błędu