Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
14/07/2020 - 13:05

Znaleźli go w potoku. Był nieprzytomny i nie oddychał

W Limanowej omal nie doszło do tragedii. W potoku przepływającym tuż obok parku, znaleziono nieprzytomnego mężczyznę, który nie oddychał. Służby ratunkowe przez kilkadziesiąt minut reanimowały go. Gdy akcję serca udało się przywrócić, pogotowie zabrało go do limanowskiego szpitala.

Policjanci ustalają, co się wydarzyło dzisiaj w godzinach przedpołudniowych w limanowskim parku. Około godziny 11 mieszkańcy zauważyli w potoku mężczyznę, który był nieprzytomny i nie oddychał. Natychmiast zaalarmowali służby ratunkowe, które już po chwili zjawiły się na miejscu.

Zobacz też Dramatyczna walka o życie 50-latka w Muszynie. Niestety nie udało się

Strażacy wyciągnęli mężczyznę z potoku, a następnie wspólnie z ratownikami medycznymi prowadzili reanimację. Gdy udało się przywrócić akcję serce poszkodowanego mężczyzny, pogotowie ratunkowe zabrało go do limanowskiego szpitala, gdzie teraz lekarze walczą o jego życie.

Jak na razie nie wiadomo, jak do tego doszło, że mężczyzna wpadł do potoku. Nie wiadomo też czy był trzeźwy. Przyczyny i okoliczności tego zdarzenia ustalają policjanci.

RG r.gajewski@sadeczanin.info Fot. P. Grab Tv 28Dziękujemy za przesłanie błędu