Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 20 września. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
27/12/2017 - 14:20

Zielińska pokazała pierwsze zdjęcie synka. Dwutygodniowy maluch już jest gwiazdą

Synek Katarzyny Zielińskiej ma ledwie dwa tygodnie, a już piszą o nim wszystkie plotkarskie portale. Pochodząca ze Starego Sącza aktorka zamieściła zdjęcia malucha na Instagramie i dodała wpis z życzeniami dla fanów.

Swoje zdjęcie z trzymanym w ramionach dwutygodniowym noworodkiem Katarzyna Zielińska zamieściła na Instagramie w  Boże Narodzenie. Fotę opatrzyła  sympatycznymi życzeniami  dla swoich licznych fanów, których serca podbiła między innymi swoja rolą w serialu „Barwy szęścia”

Kochani! Życzę Wam, żebyście w ten piękny świąteczny czas otoczeni byli miłością, dobrem i najbliższymi, najukochańszymi osobami, które powodują, że nasze życie ma sens. Cieszmy się z najmniejszych rzeczy i spraw, które składają się na nasze WIELKIE SZCZĘŚCIE. I nie zapominajmy obdarzać uśmiechem i wyrozumiałością ludzi, których spotykamy codziennie na swojej drodze. To czasem większy prezent niż brylant zakupiony w najdroższym sklepie❤️ Sciskam Was z moim największym szczęściem, kuleczką pachnącą mlekiem i miłością - napisała Katarzyna Zielińska

Katarzyna Zielińska wraz ze swoim mężem, Wojciechem Domańskim, wychowuje już 2,5-letniego syna, Henryka. Imię drugiego dziecka nie jest znane, ale jak donoszą plotkarskie media ponoć para postanowiła dać maluchowi na imię Mikołaj.

Jmik fot. Instargram 

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu