Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 2 października. Imieniny: Racheli, Sławy, Teofila
08/08/2021 - 09:40

Zamykają przejazd na Florynkę! Autobusy MPK też będą jeździć inaczej

Bardzo ważna informacja dla kierowców korzystających z drogi powiatowej Nowy Sącz – Florynka i mieszkańców gminy Kamionka Wielka jeżdżących autobusami Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego.

Zamykają przejazd na Florynkę! Autobusy też będą jeździć inaczej

Dobiegają końca prace przy modernizacji powiatówki Nowy Sącz – Florynka, które tym razem skupiają się w okolicy Królowej Górnej, gdzie wymieniana jest całkowicie nawierzchnia drogi a przy współudziale finansowym gminy budowany jest także chodnik.

W związku z tym już 11 sierpnia, czyli w najbliższą środę drogowcy zamykają nitkę całkowicie na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1575 Królowa Górna - Ptaszkowa - Grybów do szkoły w Królowej Górnej. Droga będzie całkowicie nieprzejezdna w godzinach od 8 do 18. Jednocześnie Powiatowy Zarząd Dróg zastrzega, że jeśli w tym czasie pogoda nie będzie dopisywać, to roboty zostaną przesunięte na 12 sierpnia.

Zobacz też: Co uratuje Królową Polską przed piratami: lustra czy fotoradar?

Objazd został wytyczony drogą wojewódzką nr 981 i drogą powiatową nr 1575 K Królowa Górna - Ptaszkowa - Grybów.

Ale na tym nie koniec ważnych informacji. Z racji zamknięcia drogi czasowo zmieni się również rozkład jazdy autobusów Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego. LINIA 37 będzie skrócona do przystanku Królowa Polska Widacz. ([email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin.info - Starostwo Powiatowe)Dziękujemy za przesłanie błędu