Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 maja. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
14/09/2023 - 09:50

Z ostatniej chwili: wypadek w Ujanowicach. Ucierpiała kobieta i dziecko

W Ujanowicach - wiosce położonej na pograniczu powiatu nowosądeckiego i limanowskiego - dzisiaj rano doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Samochód zjechał z drogi i wpadł do rowu. Dwie osoby trafiły do szpitala. Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy ustalają, jak doszło do tego zdarzenia.

Od rana pada deszcz i drogi są śliskie. Kierowcy muszą zachować szczególną ostrożność, bo w takich warunkach wydłużona jest droga hamowania pojazdu i nietrudno o nieszczęście. Bardzo niebezpiecznie rozpoczął się czwartkowy poranek na drogach Limanowszczyzny. Tuż przed godziną ósmą, w Ujanowicach samochód wypadł z drogi i zatrzymał się w rowie. 

- Kobieta i dziecko trafili do szpitala - powiedziała naszej redakcji st. asp. Jolanta Batko z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej. 

Zobacz też Nieszczęśliwy wypadek podczas wiercenia studni. W Grybowie lądował śmigłowiec LPR 

Na miejscu wypadku cały czas pracują policjanci, którzy ustalają, jak doszło do tego zdarzenia. W tej chwili nie ma tam żadnych utrudnień w ruchu. ([email protected] Fot. Ilustracyjna OSP Ujanowice)Dziękujemy za przesłanie błędu