Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 14 czerwca. Imieniny: Bazylego, Elizy, Justyny
20/12/2023 - 09:30

Z ostatniej chwili: Tragiczny wypadek w centrum Krynicy. Nie żyje kobieta

Fatalnie rozpoczęła się środa w krynickim uzdrowisku. W centrum miasta doszło do strasznego wypadku. Samochód potrącił 92-letnią kobietę, która przechodziła na drugą stronę drogi. Niestety, jej życia nie udało się uratować.


Dochodziła godzina siódma, jak na ulicy Piłsudskiego w Krynicy-Zdroju doszło do strasznego wypadku. Kierujący Toyotą Land Cruiser potrącił 92-letnią kobietę, która przechodziła na drugą stronę drogi. Niestety, wypadek okazał się tragiczny w skutkach. Obrażenia poszkodowanej kobiety były tak poważne, że mimo prowadzonej reanimacji zmarła.

- Kierujący samochodem był trzeźwy, dodatkowo została pobrana od niego krew do dalszych badań - informuje Aneta Izworska z biura prasowego sądeckiej policji. 

Zobacz też Tragedia w hotelu w Nowym Sączu. Nie żyje 36-letni mężczyzna  

Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora i w obecności biegłego sądowego, pracują policjanci z Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju oraz z grupy wypadkowej Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz postępowanie w tej sprawie, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego wypadku. W tym miejscu kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Tworzą się korki. ([email protected] Fot. Czytelnik)Dziękujemy za przesłanie błędu