Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 kwietnia. Imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
02/12/2023 - 14:00

Z ostatniej chwili: poważny wypadek w Nowym Sączu. Na miejscu jest policja, pogotowie i straż

Na ulicy Gwardyjskiej w Nowym Sączu doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Zderzyły się dwa samochody. Niestety, nie obyło się bez poszkodowanych. Załoga pogotowia ratunkowego udziela pomocy jednej z osób. W tym miejscu musicie liczyć się z utrudnieniami w ruchu.


Około godziny trzynastej, w okolicy skrzyżowania ulicy Gwardyjskiej z Żywiecką w Nowym Sączu doszło do wypadku. Zderzyły się dwa samochody. Jednym autem jechał sam kierowca, a drugim podróżowały dwie osoby. 

- W wypadku ucierpiał pasażer. W tej chwili załoga pogotowia ratunkowego udziela mu pomocy medycznej - powiedział nam oficer dyżurny Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu. 

Zarówno na ulicy Gwardyjskiej, jak i Żywieckiej kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Jak na razie jest jeszcze za wcześnie, aby mówić o przyczynach tego wypadku. Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy ustalają, jak doszło do tego nieszczęścia. 

Zobacz też Tragedia w Nowym Sączu. Jego ciało znaleźli przy ul. Kolejowej

Uważajcie na siebie! Na drogach są bardzo trudne warunki do jazdy. [email protected] Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu