Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 10 grudnia. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
05/06/2023 - 13:30

Z ostatniej chwili: dramatyczny wypadek w Nowym Sączu. Samochód potrącił kobietę [ZDJĘCIA]

Na ulicy Królowej Jadwigi w Nowym Sączu doszło do dramatycznego wypadku. Z nieznanych na tę chwilę przyczyn, na oznakowanym przejściu dla pieszych, osoba kierująca samochodem potrąciła kobietę. Siła uderzenia była tak ogromna, że poszkodowana rozbiła swoim ciałem przednią szybę w pojeździe. Z obrażeniami trafiła do sądeckiego szpitala.

Kilkanaście minut po godzinie jedenastej, w Nowym Sączu na ulicy Królowej Jadwigi doszło do poważnego wypadku. Osobowy Peugeot na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił kobietę, która przechodziła na drugą stronę drogi. Siła uderzenia była tak ogromna, że poszkodowana rozbiła swoim ciałem przednią szybę w pojeździe. 

- Na jezdni leży but, który prawdopodobnie należy do poszkodowanej pieszej - pokazuje nam jedna z osób, która przypatrywała się prowadzonym przez policję czynnościom. 

Zobacz też Dramatyczny wypadek pod Nowym Sączem. Samochód zderzył się z ciężarówką [AKTUALIZACJA]

Ranna kobieta została zabrana do szpitala. Z informacji, które udało nam się ustalić, jest przytomna. Już zostały jej wykonane pierwsze badania i czeka teraz na kolejne. 

Na miejscu wypadku na ulicy Królowej Jadwigi cały czas pracują policjanci, którzy ustalają, jak doszło do tego nieszczęścia. Tutaj musicie liczyć się z dużymi utrudnieniami. Część ulicy Królowej Jadwigi w kierunku Ronda Solidarności jest wyłączona z ruchu. Nie wiadomo, jak długo jeszcze potrwają utrudnienia.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem Peugeot, potrąciła 82-letnią kobietę, która wchodziła na przejście dla pieszych. Kierująca samochodem była trzeźwa. Dokładne okoliczności i przyczyny tego zdarzenia będą wyjaśniane - powiedziała naszej redakcji kom. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. ([email protected] Fot. R. Gajewski)

Dramatyczny wypadek w Nowym Sączu. Samochód potrącił kobietę
Na ulicy Królowej Jadwigi w Nowym Sączu doszło do dramatycznego wypadku. Z nieznanych na tę chwilę przyczyn, na oznakowanym przejściu dla pieszych, osoba kierująca samochodem potrąciła kobietę. Siła uderzenia była tak ogromna, że poszkodowana rozbiła swoim ciałem przednią szybę w pojeździe. Z obrażeniami trafiła do sądeckiego szpitala.Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu