Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
27/10/2016 - 22:05

Wygraj samochód na weekend od Škoda Autoremo

Škoda Autoremo w Nowym Sączu rusza z atrakcyjną zabawą. Odwiedź salon, napisz krótkie życzenia z okazji 35-lecia Grupy Autoremo i wygraj samochód na cały weekend.

W związku z nadchodzącym okresem wyprzedaży rocznika 2016 salon Škoda Autoremo w Nowym Sączu przygotował dla Państwa wyjątkową ofertę. Marka proponuje także atrakcyjną zabawę. Już z początkiem listopada rusza konkurs na kreatywne krótkie życzenia z okazji 35-lecia Grupy Autoremo. Wystarczy odwiedzić salon przy ul. Wiśniowieckiego 123 w Nowym Sączu, wykonać jazdę próbną i wypełnić kupon z życzeniami. Można wygrać weekend z samochodem Škoda Octavia lub Škoda Fabia.

Salon w Nowym Sączu powstał w 2000 roku. Dysponuje serwisem z pięcioma stanowiskami roboczymi. Wnętrze zaaranżowane zgodnie z najnowszą filozofią sprzedaży Škoda eksponuje sześć samochodów demonstracyjnych. Dowodem zaufania klientów może być liczba 4000 sprzedanych tu samochodów. Każdy odwiedzający salon Škoda Autoremo uzyska pomoc w doborze optymalnego samochodu, otrzyma także ofertę finansowania i ubezpieczenia pojazdu. Doświadczony doradca dostosuje ofertę do określonych potrzeb oraz możliwości. Zadowolenie i poczucie komfortu klienta to priorytet całego zespołu doradców salonu w Nowym Sączu, jak i całej Grupy Autoremo.

           

Salon Autoremo w Nowym Sączu przygotował ofertę przedwyprzedażową dla klientów indywidualnych. Nie zapomniał także o firmach - dla nich proponuje ofertę z kompleksowością usług.

Škoda Autoremo wchodzi w skład Grupy Autoremo - jednego z największych i najbardziej renomowanych koncesjonerów marek Škoda, VW, Mazda, Renault, Dacia, Hyundai. Grupa Autoremo to partner udanego biznesu i towarzysz mądrych wyborów. Zajmuje się sprzedażą aut z pełnym autoryzowanym serwisem. Zapewnia szeroki wachlarz usług dodatkowych: blacharnie i lakiernie, części zamienne, ubezpieczenia i finansowanie. To zespół pasjonatów i fachowców w każdej dziedzinie motoryzacji. Grupa Autoremo istnieje na rynku nieustannie od 35 lat, jest marką pewną i stabilną, dbającą o pełny komfort Klientów.

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE,  ODWIEDŹ NAS I WYGRAJ AUTO NA WEEKEND!

Wejdź na naszą stronę i umów się na jazdę próbną:
http://old.skoda-auto.pl/dealers/autoremo-nowy-sacz/jazda-probna

Škoda Autoremo Nowy Sącz
Tel: 18 444 41 11 Ul. Wiśniowieckiego 123, 33-300 Nowy Sącz, PolskaDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)