Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 21 czerwca. Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
07/05/2021 - 14:55

Wygląda to okropnie… Sterta śmieci zalega skarpę na Nawojowskiej i Kolejowej

Duże ilości śmieci zalegają skarpę na ulicy Nawojowskiej oraz Kolejowej. Butelki i papiery pokrywają rosnącą w tamtym miejscu roślinę. Odpady są widoczne już z daleka i niszczą wizerunek miasta.

Na skrzyżowaniu ulicy Nawojowskiej z Kolejową w Nowym Sączu znajduje się duża skarpa. Porasta ją roślina – Irga. Zasadzona została zapewne, by dodać temu miejscu kolorytu i sprawić, żeby prezentowało się ładnie wizualnie. Niestety, jest wręcz przeciwne.

Zobacz także: Spotkanie przy stole z opon i drzwi lodówki. Mieszkańcy walczą o czyste jezioro

Zbocze, na którym rośnie roślina jest pełne śmieci. Papiery, butelki, opakowania po jedzeniu, stare maseczki… Jest tego bardzo dużo. Z prośbą o przyjrzenie się temu miejscu zgłosiła się do naszej redakcji czytelniczka. W jej relacji coś takiego niszczy wizerunek miasta. Trudno, nie przyznać racji.

Przeczytaj również: Pożar na osiedlu romskim w Maszkowicach. Znów płonęły śmieci [ZDJĘCIA]

Patrząc na „wysypisko”, które stworzyło się na skarpie można zauważyć, że tereny zielone giną pod pokrywającą je startą śmieci. Pozytywnego wrażenia, chociażby na osobach zwiedzających nasze miasto, na pewno to nie zrobi… (m.pogwizd@sadeczanin.info, fot.: Mateusz Pogwizd)

Śmieci na skarpie przy ulicy Kolejowej i Nawojowskiej
Duże ilości śmieci zalegają skarpę na ulicy Nawojowskiej oraz Kolejowej.


Dziękujemy za przesłanie błędu