Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 czerwca. Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
11/06/2024 - 10:55

Wielkie utrudnienia w Nowym Sączu! Zdezorientowanych kierowców nie brakuje [ZDJĘCIA]

Rozpoczął się kolejny etap armagedonu w Nowym Sączu. Tym razem wzmożone utrudnienia są na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Zielonej i Piramowicza. Niektórzy kierowcy są zdezorientowani. Nie brakuje również korków.

Utrudnienia w Nowym Sączu

Nowy Sącz to obecnie jeden wielki plac budowy. Przekonujemy się o tym niemal na każdym kroku. Podróżowanie po mieście nie jest łatwe ze względu na korki oraz pojawiające się na każdym kroku objazdy.

Od wtorku kierowcy muszą się liczyć z kolejnymi utrudnieniami. Bardzo newralgicznym miejscem jest skrzyżowanie ulicy Grunwaldzkiej z Zieloną i Piramowicza. Tworzą się tutaj duże korki.

Prace na skrzyżowaniu Grunwaldzkiej, Zielonej i Piramowicza w Nowym Sączu

Ulica Grunwaldzka jest przy wyjeździe zamknięta. Kierowcy muszą kierować się zatem na objazdy. Nie brakuje osób, które są zaskoczone brakiem możliwości przejazdu. Widok nawracających samochodów jest tutaj powszechny. 

Jednocześnie na ulicach Piramowicza i Zielonej ruch odbywa się wahadłowo. Powoduje to bardzo duże korki. Nie lepiej jest także na Węgierskiej. Czas podróży może się znacznie wydłużyć. 

Co tutaj właściwie się dzieje? Przypomnijmy, że na skrzyżowaniu od niedawna działa sygnalizacja świetlna. Prace wciąż jednak trwają. Obecnie możemy zobaczyć, że wymieniany jest asfalt. ([email protected], fot.: Mateusz Pogwizd)

Remont skrzyżowania w Nowym Sączu
Rozpoczął się kolejny etap armagedonu w Nowym Sączu. Tym razem wzmożone utrudnienia są na skrzyżowaniu ulic Grunwaldzkiej, Zielonej i Piramowicza.


Dziękujemy za przesłanie błędu