Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
18/04/2019 - 13:30

Wielki Piątek: część urzędów pracuje krócej. Zobacz gdzie

19 kwietnia, obchodzimy Wielki Piątek, dlatego część urzędów w naszym regionie pracować będzie krócej niż zwykle. Które i gdzie?


Prezydent miasta Nowego Sącza zdecydował, że w Wielki Piątek (19 kwietnia) Urząd Miasta będzie czynny od godz. 7.30 do 13. Dlatego też warto wziąć te godziny pod rozwagę, jeśli planujemy w tym dniu wizytę w ratuszu. Informacja ta nie dotyczy pracowników Wydziału Zarządzania Kryzysowego oraz Straży Miejskiej, pracujących według indywidualnych rozkładów i pełniących dyżury.

W Starym Sączu sam magistrat czynny będzie od 7.30 do godziny 12., ale już kasy w Urzędzie Miejskim otwarte będą jedynie w godzinach od 8. do 11. W sprawach nagłych, takich jak zgłoszenie zgonu kontaktować się można natomiast pod numerem 665 460 270.

W Piwnicznej-Zdroju Urząd Miejski w Wieki Piątek otwarty będzie w godzinach od 7. do 13. – tak samo jak Ośrodek Pomocy Społecznej, ale już kasa działać będzie godzinę której, bo do 12.

19 kwietnia urzędnicy z Urzędu Gminy w Rytrze też pracować będą krócej, bo do godziny 12.

Także krócej otwarty będzie Urząd Gminy w Łabowej. Decyzją pani wójt Marty Słaby czynny on będzie jutro od godz. 7.30 do 14, zaś kasa - od godz. 8 do 13.

Zobacz też: Chełmiec: opłaty śmieciowe idą niemal sto procent w górę!

Godzinę dłużej – do 13. - pracować będą tego dnia urzędnicy z Urzędu Gminy w Kamionce Wielkiej, ale nie oznacza to, że w sprawach pilnych mieszkańcy zostaną pozostawieni sami sobie. W sprawach pilnych kontaktować się można bezpośrednio z sekretarzem gminy dyżurującym pod numerem 692 131 608 lub z kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego, który dostępny będzie pod numerem 608 405 383.

Wszystkim osobom, które jutro chcą załatwić jakąś sprawę w pozostałych urzędach gmin z terenu naszego powiatu radzimy zatem zawczasu sprawdzić, w jakich godzinach urzędu będą pracować i czy w nich też godziny pracy nie będą skrócone ze względu na święta wielkanocne.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.infoDziękujemy za przesłanie błędu