Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
06/09/2018 - 10:45

Wielki finał akcji Dla Jasia – rowerzyści ukończyli podróż po marzenia [ZDJĘCIA]

W środę odbył się festyn rodzinny finalizujący charytatywny, rowerowy przejazd Krzysztofa Zyskowskiego i Kamila Szymańskiego przez całą Polskę, od Pruszcza Gdańskiego – aż do Nowego Sącza

Lekko zmęczeni, lecz rozradowani kolarze wjechali na sądecki rynek przy eskorcie motocyklistów z motosacz. Na płycie rynku zostali gorąco przywitani przez rodzinę, przyjaciół i organizatorów, czekających z niecierpliwością na przyjazd podróżników.

Prawdziwą niespodzianką dla uczestników wyprawy okazał się przyjazd pani Agnieszki Bielińskiej – mamy Jasia – która wraz z córeczką ujawniła się dopiero po ich wejściu na scenę. Spotkanie było tak wzruszające, że w oczach pojawiły się łzy radości

Festyn uświetniły liczne atrakcje, między innymi animatorzy w barwnych przebraniach, namiot harcerzy, lody tajskie, loteria fantowa, dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci, a dla spragnionych saturator z napojami.

 

Na festynie pojawili się również wspierający Jasia sportowcy, między innymi mistrzyni bikini fitness Patrycja Słaby, strongman Tomasz Kowal i Marcin Siemaszko – zawodnik rugby.

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Mystkowa, wraz z sądeckim zespołem pogotowia ratunkowego przeprowadziła również symulację akcji ratowniczej rozcinając samochód i wyciągając z niego pozoranta udającego ofiarę wypadku.

Na scenie zagościli młodzi artyści z Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Sączu, a po nich Viola Marcinkiewicz i zespół Soundtrack Breakers. Wieczorem odbyła się licytacja przekazanych przez sportowców przedmiotów, a na koniec zespół Kordian swoim występem zakończył akcję Przez Polskę Po Marzenia.

Daniel Janowiec – przyjaciel Krzyśka i zawiadowca akcji – jest bardzo zadowolony z przedsięwzięcia. Jak twierdzi – wszystko udało się przeprowadzić zgodnie z planem, a akcja okazała się wyjątkowo udana.

m.ruchala@sadeczanin.info fot. MR

Finał akcji Dla Jasia na sądeckim rynku
W środę 5 września o godzinie 14 odbył się festyn rodzinny finalizujący charytatywny, rowerowy przejazd Krzysztofa Zyskowskiego i Kamila Szymańskiego przez całą Polskę, od Pruszcza Gdańskiego – aż do Nowego Sącza


Dziękujemy za przesłanie błędu