Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 lipca. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
30/01/2024 - 11:05

W mieszkaniu rozegrały się straszne sceny. Tragedia była bardzo blisko

To zgłoszenie sprawiło, że służby ratunkowe bez chwili zastanowienia ruszyły na miejsce. Mieszkaniec Biecza chciał wyskoczyć z okna. Jak się później okazało, był pod wpływem alkoholu...

Chwile strachu w Bieczu

Kilka dni temu chwile grozy rozegrały się na dachu jednego z budynków w Nowym Sączu. Istniało podejrzenie, że mężczyzna chce z niego skoczyć. Skończyło się wówczas jedynie na strachu. Więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ.

Na równe nogi służby ratunkowe zostały postawione również poniedziałkowego wieczoru. Tym razem wszystko działo się w powiecie gorlickim. Strażacy ruszyli przed godziną 23 do Biecza. 

Ratownicy pędzili na pomoc mieszkańcowi Biecza

Ze zgłoszenia wynikało, że mężczyzna chce wyskoczyć z drugiego piętra. Bardzo szybko pod wskazany adres udała się karetka pogotowia oraz policja. Zawsze w takich sytuacjach czas jest niezwykle ważny.

- Na szczęście nie doszło do próby samobójczej. Policjanci, którzy byli na miejscu ustalili, że 39-letni mieszkaniec Biecza jest pod wpływem alkoholu. Został zabrany do szpitala - informuje asp. szt. Gustaw Janas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Na miejscu obecni byli druhowie z OSP Biecz. Z pomocą spieszyli również strażacy z Gorlic, którzy jednak zostali zawróceni. 

Gdzie szukać pomocy w sytuacjach kryzysowych?

  • Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym: 800 70 2222
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123

([email protected], fot.: OSP KSRG Biecz/ Facebook)Dziękujemy za przesłanie błędu