Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 1 marca. Imieniny: Albina, Antoniny, Radosławy
11/08/2021 - 13:15

Uwaga! Odetną Grybów od świata i to na 5 dni

Uwaga, już w przyszłym tygodniu drogowcy będą kładli nową nawierzchnię na drodze powiatowej Grybów – Krużlowa Wyżna. W związku z tym droga zostanie zamknięta dla ruchu na 5 dni.

Uwaga! Będą objazdy w okolicy Grybowa i to aż przez 5 dni

16 i 17 sierpnia roboty będą prowadzone od rynku w Grybowie do granicy miejscowości Siołkowa. Na kolejne trzy dni 18, 19, 20 sierpnia drogowcy zamkną z kolei odcinek przebiegający przez miejscowości Siołkowa i Krużlowa Wyżna do skrzyżowania z drogą powiatową nr 1571 K Ptaszkowa  - Wojnarowa.

Objazd został wytyczony drogą krajową nr 28 oraz drogą powiatową Ptaszkowa – Wojnarowa i drogami gminnymi.

Kolejna ważna informacja, że przez cały zapowiadany okres, czyli od 16 do 20 sierpnia roboty będą prowadzone w godzinach od 7.30 do 19. I teraz pytanie do Powiatowego Zarządu Dróg – czy to oznacza, że w nocy będzie można tędy jeździć już bez ograniczeń a objazdy będą obowiązywać jedynie za dnia?

Dyrektor PZD Adam Czerwiński odpowiada: – Tak, po tych godzinach droga będzie przejezdna. Może się oczywiście zdarzyć, że roboty potrwają godzinę dłużej, albo z powodu bardzo wysokiej temperatury nawierzchnia będzie schła wolniej, ale generalnie po godzinie 19 przejazd będzie otwarty. ([email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin.info OLSZ)Dziękujemy za przesłanie błędu