Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
18/02/2020 - 14:10

Uwaga, objazdy! Zobacz, którędy już nie przejedziesz w okolicy Alei Sucharskiego

W ślad za remontem Alei Sucharskiego wykonawca wprowadził nową organizację ruchu w tej okolicy. Co się zmieniło? Którędy już się przejechać nie da?

Uwaga, objazdy! Zobacz, którędy już nie przejedziesz w okolicy Alei Sucharskiego

Zobacz też: To oznakowanie to lipa! Remont ulicy Sucharskiego znów pod obstrzałem

Najważniejsza informacja jest taka, że zamknięta całkowicie dla ruchu została nitka Sucharskiego od strony Łubinki (północna) a ruch pojazdów odbywa się jedynie nitką od strony ulicy Lwowskiej (południową). Ta reorganizacja pociąga za sobą kolejne, niemniej ważne zmiany w organizacji ruchu w okolicy. Jakie?
Skręcać z ul. Partyzantów w ul. Sucharskiego można tylko w prawo, w razie konieczności istnieje możliwość zawrócenia na rondzie i jazdy w przeciwnym kierunku.
Przy rondzie na ulicy Barskiej umożliwiono przejazd pomiędzy pasami ruchu ul. Sucharskiego, wjazd na rondo jest bez zmian.

Zobacz też: Co tam jedna dziura w drodze! Pokażemy Wam całe dziurawe osiedle

Skręt z ul. Okulickiego w Sucharskiego możliwy jest tylko w prawo.
Skręt z ul. Sucharskiego w ul. Nowochruślicką możliwy jest tylko w prawo, zawracać można jedynie na przejeździe pomiędzy pasami ul. Nowochruślickiej 150 m powyżej.
Na ul. Nowochruślickiej wyłączony jest z ruchu pas do prawo-skrętu w ul. Sucharskiego, skręt w prawo z ul. Nowochruślickiej w ul. Sucharskiego odbywa się tylko z prawego pasa ruchu ul. Nowochruślickiej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez SYGNAŁ
ES [email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu