Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 13 czerwca. Imieniny: Antoniego, Gracji, Lucjana
13/10/2023 - 13:00

Tutaj powiatówkę muszą zrobić od podstaw. Jej odcinek będzie zamknięty na ponad 2 tygodnie!

Ważna informacja dla wszystkich, którzy korzystają z drogi powiatowej w Nowy Sącz – Cieniawa. Drogowcy zamknęli dziś jej część aż do 31 października.

W ślad za trwającym remontem powiatówki Nowy Sącz – Cieniawa drogowcy musieli zamknąć całą część tej drogi w miejscowości Mszalnica w gminie Kamionka Wielka. Chodzi dokładnie o odcinek od budynku Ochotniczej Straży Pożarnej do budynku nr 375 w miejscowości Mszalnica, w sumie 1,6 km - będzie wyłączony z ruchu w dniach od 13 do 31 października. 

Chełmiec: most w Klęczanach idzie do remontu. Co się zmieni i do kiedy?

- Jakie roboty będą tu prowadzone? Musimy drogę zrobić od podstaw, czyli położyć wszystkie nowe warstwy po kolei od warstwy wiążącej do warstwy ścieralnej – mówi dyrektor PZD Adam Czerwiński.

W ślad za tym czekają Was objazdy - drogą powiatową Piątkowa – Mystków i drogą krajową nr 28 oraz drogami gminnymi. Przy czym drogowcy zastrzegają, że termin robót uzależniony jest od pogody. Jeśli ta nie będzie sprzyjać, roboty zostaną przesunięte na kolejne dni. ([email protected] Fot.: PZD) © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu